Ольга Бабенко: «Давайте відтворювати історію разом!»

З наближенням Дня Перемоги, ми все частіше згадуємо наших дідів і прадідів, які своєю мужністю та відвагою, сміливістю і патріотизмом протистояли фашистської агресії. Вони, не вагаючись, віддавали життя за мирне майбутнє своїх дітей і онуків - за наше з вами майбутнє. На жаль, імена і долі багатьох героїв залишилися невідомими.

«Але невідомими - не означає забутими» - стверджує глава громадського об'єднання «ЗА РІДНЕ МІСТО» депутат Криворізької міськради Ольга Бабенко. З її ініціативи два роки тому був заснований електронний архів «Книга пам'яті», який на сьогоднішній день вже містить понад 5 тисяч імен героїв і учасників Другої світової війни.

Неоціненну допомогу в роботі над проектом надав криворізький журналіст, письменник і краєзнавець Володимир Бухтияров, який надав Ользі Володимирівні дані свого особистого архіву.

«Книга пам'яті» постійно оновлюється - і якщо у вас є фотографії ваших рідних і близьких, які брали участь в бойових діях, побували в окупації або працювали в тилу - неодмінно розмістіть їх в нашому електронному архіві. Також, погортавши його сторінки, ви можете виявити дані про своїх знайомих, сліди яких загубилися в мороці війни.

Приєднуйтесь - давайте відтворювати нашу історію разом!

Новини