04.12 8 місяців тому

«Не жалість і особливу увагу, а можливість жити повноцінним життям. Це повинно стати метою суспільства». Ольга Бабенко взяла участь у заході до Дня людей з інвалідністю

3 грудня - Міжнародний день людей з інвалідністю. Традиційно в світі він покликаний звернути увагу на проблеми людей, життя яких відрізняється. У кожній країні вони свої. В Україні люди з обмеженими можливостями борються за елементарне виживання. А ті, хто бореться за їх права, перш за все, відвойовують їх право на соціалізацію. Ольга Бабенко, керівник депутатської групи ВО «Батьківщина» в Криворізькій міськраді, в цій незримій битві бере участь давно, тому не випадково взяла участь в заході Територіального центру соціального обслуговування Інгулецького району:

«Хочу від себе особисто, від депутатського корпусу, побажати всім вам відмінного здоров'я, проявів поблажливості, терпимості, доброти і належної уваги до людей з обмеженими фізичними можливостями, але необмеженою силою волі. Я переконана, що кожна людина повинна мати перш за все можливість жити повноцінним життям, мати доступ до роботи, навчання, розвитку, творчості, самовираження. Наша команда неодноразово ініціювала і проводила з іншими громадськими організаціями та фондами акції на підтримку людей з обмеженими фізичними можливостями - це допомога продуктами харчування, засобами гігієни, інвалідними колясками та милицями, а також проведення курсів для інвалідів-переселенців з метою придбання нових спеціальностей, підтримка спортсменів з інвалідністю та інше. Ми впевнені, що не жалість і особливу увагу, а можливість жити повноцінним життям - це повинно стати метою суспільства: в розвитку інфраструктури міст і соціалізації цих людей».

Довідково: сьогодні в світі більше 1 мільярда людей мають ту чи іншу форму інвалідності (а це кожен сьомий), понад 100 мільйонів інвалідів - діти. Мета Міжнародного дня інвалідів, який був проголошений Генеральною Асамблеєю ООН в 1992 році, це повне і рівне дотримання прав людини і участь інвалідів у житті суспільства.