Мешканці багатоповерхівок побоюються, що через повне ігнорування домоуправителя їх будинки стануть непридатними для проживання

Величезна кількість мешканців багатоповерхівок всерйоз побоюються, що через повне ігнорування домоуправітелем комунальної проблематики, їх будинки незабаром стануть непридатними для проживання. Мешканці міста, які звернулися на сьогоднішній прийом голови депутатської групи ВО «Батьківщина» в Криворізькій міськраді Ольги Бабенко, кажуть, що протягом довгих років не можуть «достукатися» до керівників підприємств, і що робити далі - просто не уявляють.

У багатьох колективних зверненнях йдеться про необхідність проведення ремонтів покрівель і заміни аварійних труб у підвалах, через постійні пориви яких практично цілий рік під'їзди наповнює задушливий запах. У зовнішній стіні одного з будинків по вулиці Лермонтова утворилася величезна тріщина, яка, на думку мешканців, може привести до її обвалу, але комунальники ніяких заходів не вживають.

Крім того, безліч звернень до керівника «ЗА РІДНЕ МІСТО» стосується благоустрою міста. Зокрема, мова йшла про відсутність зовнішнього освітлення в парку Єгорова, «непрохідні» тротуари по вулиці Комуністичній і на мікрорайонах Східний-1 і 2, Гірницький і Сонячний.

Помічник депутата Борис Олексійович Толстогузов надав безліч консультацій з соціальних і юридичних питань. Також кваліфікований юрист роз'яснив водієві постраждалого в ДТП автомобіля як відстояти свої права та пояснив мамі школяра, як захистити сина від некоректного ставлення до нього з боку вчителя.

Новини