12.12 3 місяці тому

«Кожен наш фініш - це новий старт» Ольга Бабенко провела зустріч з командою Тернів

Сьогодні Ольга Бабенко, керівник депутатської групи ВО «Батьківщина» в міськраді, зустрілася з командою Тернівської районної організації. Такі зустрічі - цілком традиційні, і, разом з тим, завжди наповнені своїми акцентами, меседжем, висновками.

У заході взяли участь: заступник голови Тернівської районної у місті ради Ірина Брилькова, керівник Криворізької міської організації «Батьківщина Молода» Марія Бабенко, а також депутати Тернівської районної ради Леся Стрембіцька і Денис Хотькін.

Що? Де? Коли, куди і як саме? Під таким кутом інтересу до загальної мети і завдань обговорили подальші плани роботи організації. Окремо зупинилися на питаннях, пов'язаних з проведенням звітної кампанії депутатів перед виборцями (по роботі в 2019 році).

«Ви повинні знати про те, що роблять інші, вітати їх зусилля, визнавати їх успіхи і підтримувати їх в їх прагненнях. Коли усі ми допомагаємо один одному, виграють всі. Це принцип, на якому базуються успішні команди. Час підбивати підсумки року, однак не варто забувати - кожен наш фініш це новий старт».