Книга пам'яті - проект, який допоміг десяткам людей знайти відомості про своїх відійшли у вічність родичів

Ми вже неодноразово писали про унікальний проект, заснованому головою «ЗА РІДНЕ MICTO» і депутатської фракції ВО «Батьківщина» в Криворізькії міськраді Ольгою Бабенко - електронну Книгу пам'яті. У ній міститься інформація про наших земляків, причетних до Великої Перемоги - про тих, що воювали на фронтах Другої світової, що були в окупації і працювали в тилу. Завдяки криворізькому журналісту, письменнику і краєзнавцю Володимиру Бухтіярову, який надав дані свого особистого архіву, і кожному з нас -  тим, хто розмістив на http://memory-book.info/ інформацію про своїх близьких, на сьогоднішній день Книга пам'яті налічує понад 5 тисяч імен.

Проект Ольги Бабенко допоміг десяткам людей з різних країн знайти відомості про своїх родичів, що відійшли у вічність. Одна з таких зворушливих історій сталася зовсім недавно. Колишня кріворожанка Люба Пилко, яка проживає довгі роки в Ізраїлі, знайшла у нашому електронному архіві відомості про свого родича, якого вважали зниклим безвісти. Зв'язавшись з Ольгою Володимирівною, рідні отримали більш повну інформацію про нього - фото, листи з фронту, а головне, дізналися - їх дід загинув як герой в самому початку війни.

Як каже керівник «ЗА РІДНЕ МІСТО» Ольга Бабенко, завдання ініційованого нею проекту - не дати жодному імені загубитися в темряві війни, не дозволити жодному героєві залишитися забутим та зберегти світлу пам'ять про них для наступних поколінь.

Розмістивши на http://memory-book.info/ або передавши в будь-яку з прийомних «ЗА РIДHE MICTO» фотографії тих, хто причетний до Великої Перемоги, ви допоможете відтворити нашу славну історію.

Новини