04.10 8 років тому

Кандидат на пост мера Кривого Рогу Ольга Бабенко зустрілася з жителями вулиці Електрозаводська

3 жовтня кандидат на пост мера Кривого Рогу Ольга Бабенко і кандидат в міськраду від «Батьківщини» Олексій Букрєєв зустрілися з мешканцями вулиці Електрозаводська. Кандидати прийшли на зустріч, як мовиться, не з порожніми руками. Ольга Бабенко та її команда презентували програму термомодернізації міського житлового фонду, ініційовану криворізької «Батьківщиною» і запропонували жителям будинків № 1 і 3 стати учасниками пілотного проекту, що проводиться з травня 2015 партійною організацією в Кривому Розі. Це означає, що мешканці обраних будинків зможуть абсолютно безкоштовно отримати паспорт термомодернізації - а попросту утеплення - своїх будинків. Даний паспорт виготовляється ліцензованою організацією після проведення енергоаудиту будівлі і є першим кроком до комплексного утеплення будинку, що дозволить збільшити його енергоефективність в 3-5 разів, і відповідно, значно зменшити витрати мешканців на оплату комунальних послуг.

У ході зустрічі були винесені на обговорення проблемні для даного мікрорайону питання - відсутність під'їзних шляхів до кільком житловим будинкам, наявність звалища сміття по сусідству з дитячим садком і школою, аварійний стан ігрової та спортивного майданчиків, відмова комунальників обрізати сухі гілки дерев і спиляти аварійні дерева. Ольга Бабенко пообіцяла розглянути всі скарги мешканців і намітити шляхи поліпшення ситуації в мікрорайоні.

Не обійшлося на зустрічі і без слів подяки - вони звучали на адресу Ольги Володимирівни від людей, які вже отримали від лідера криворізької «Батьківщини» конкретну допомогу на свої більш ранні звернення.

Похожие статьи по теме

 • 5 місяців тому
  Ольга Бабенко провела зустріч з волонтерами Благодійного фонду «Добро+Дій»
 • 6 місяців тому
  Ольга Бабенко провела зустріч з членами загиблих захисників України
 • 8 місяців тому
  Ольга Бабенко продовжує підтримувати вразливих криворізців
 • 1 рік тому
  Надія та героїзм: Зустріч з Валерієм Бондарем молодшим, нашим захисником
 • 1 рік тому
  Лідер партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко відвідала Кривий Ріг
 • 2 роки тому
  Сергій Митрофанський провів зустріч із представниками ГО «Батьківщина Молода» у Кривому Розі
 • 2 роки тому
  Представники громадськості Кривого Рогу провели зустріч в історико-краєзнавчому музеї
 • 3 роки тому