Городяни впевнені в тому, що для вирішення їхніх питань буде зроблено все можливе

Звертаючись на прийом до депутата Криворізької міськради від ВО «Батьківщина» Ольги Бабенко, мешканці міста впевнені в тому, що для вирішення їхніх питань буде зроблено все можливе. Підтвердження тому - все більша кількість колективних звернень, ініціаторами яких виступають мешканці, які отримали раніше від голови «ЗА РІДНЕ МIСТО» допомогу у вирішенні своїх проблем.

3 травня на плановий прийом депутата звернулися представники більш ніж 200 тернівчан, які просять провести капітальний ремонт підвісного мосту в ботанічному саду зважаючи на його аварійний стан. Також кілька колективних звернень надійшло від мешканців багатоповерхівок, які потребують проведення ремонтів покрівель, під'їздів та комунікацій.

Крім цього, Ольга Володимирівна та її помічник - юрист Борис Толстогузов надали мешканцям Тернівського району консультації з питань винесення водолічильників за межі домоволодінь, ремонту загальнобудинкового газового лічильника, некоректного ставлення персоналу дитячого садка до дітей, благоустрою дворів, тощо .

Новини