01.10 1 рік тому

День тих, хто заслужив кожен щасливий день

Перший день жовтня - як правило, сонячний і по-осінньому погожий. Можливо, недарма, а тому що саме в цей день люди по всьому світу говорять про осінь життя. У Міжнародний день людей похилого віку, Дня ветерана в Територіальному центрі соціального обслуговування не забули про свято. Для відпочиваючих Центру члени Тернівської районної організації ВО «Батьківщина» організували концертну програму за участю педагогів і учнів Криворізької музичної школи №10.

В якості почесного гостя на захід була запрошена керівник депутатської групи Всеукраїнського об'єднання «Батьківщина» в Криворізькій міськраді Ольга Бабенко. Перед урочистим заходом колектив Територіального центру провів для гості невелику екскурсію по центру.

Ольга Володимирівна привітала всіх присутніх зі святом: «Дуже рада сьогодні бути з вами в цей день. Дуже хочеться побажати вам здоров'я, терпіння, сили волі, побажати любові близьких, і, напевно, любові країни. Дуже шкода, що зараз все у нас зовсім не так, як заслуговують люди старшого покоління. Ті, хто побудував цю країну, це місто, зробив його таким, яким він є. Промисловим, потужним, справжнім сталевим серцем України. Від себе і команди дякую вам за те, скільки ви доклали зусиль, кожен у своїй сфері. Бажаю, щоб ваші діти, внуки, правнуки цінували, пам'ятали і були вдячні».

В якості ще одного подарунка від Ольги Бабенко - серія біографічних книг про Кривий Ріг і відомих, знакових для міста криворіжців. Ідея випуску такої серії - спільна, працювали з громадською організацією «Кривий Ріг - моє місто». На сторінках - багато легендарних особистостей. Історії їхнього життя крізь призму історії міста, його розвитку. Народний депутат Вадим Гуров, відомий в світі творець криворізьких і не тільки Олександр Васякін. Третя книга присвячена будівельнику Борису Антопольскому. Ще одна з подарованої серії - ексклюзив.

Ольга Бабенко: «Це з останнього, презентується вперше. Вона про тих, хто брав участь у першій світовій. Завдяки Володимиру Бухтіярову, його енциклопедичним знанням, його особистому архіву, ви знайдете тут багато цікавої інформації».