26.02 1 місяць тому

Бути чи не бути. Продажу землі - так? Референудму - ні? Криворізькі депутати не підтримали пропозицію Ольги Бабенко

«Земельне» питання - один з найбільш обговорюваних і найбільш резонансних в національному порядку денному. Тисячі поправок, сотні негативних експертних оцінок, протести аграріїв по регіонах і в столиці. Сьогодні - спроба самоспалення протестущего під стінами Парламенту.

Чому і навіщо уряд з таким шаленим завзяттям відстоює його розгляд і прийняття як невідкладного та першочергового? Питання залишається відкритим. Втім, як і обіцяні президентом референдуми з настільки важливих питань.

На сьогоднішньому засіданні міськради голова криворізької міської організації ВО «Батьківщина» Ольга Бабенко звернулася до депутатів:

«Земля і надра належать українському народу. Це питання стосується не тільки селян, а й мешканців міста. Територія, про продаж якої йде мова, набагато більша, ніж ми можемо собі уявити. Нам обіцяють стрімке зростання економіки. Буде так чи все закінчиться трагедією? Правильно чи неправильно? Сьогодні про результати прийняття цього закону в майбутньому не скаже ніхто. Я звертаюся до вас від імені тисяч криворіжців. Давайте дамо можливість їм, як і всім українцям, сказати своє слово».

Депутат не була почута колегами в залі. Рішення про звернення з вимогою провести всеукраїнський референдум з питання продажу землі - не підтримали. Битва за українську землю триває.