Багато людей, що звернулися на прийом Ольги Бабенко висловлюють своє негативне ставлення до медреформи

Багато людей, що звернулися на плановий прийом депутата Криворізької міськради від ВО «Батьківщина» Ольги Бабенко висловлюють своє різко негативне ставлення до прийнятої в Україні медичної реформи. У людей паніка - вони щодня стикаються з ситуаціями, коли необхідна їм медична допомога не надається, в лікарнях немає профільних фахівців і простих медикаментів, катастрофічно не вистачає ліжок в стаціонарах. Мешканці міста всерйоз побоюються, що медицина в нашій країні повністю померла та лікування вони більше не отримають.

Власники квартир у старих будинках скаржаться на аварійний стан свого житла - загальнобудинкові комунікації прийшли в повну непридатність, фундамент і стіни руйнуються. Виконати капітальний ремонт будинків, які експлуатуються набагато довше покладеного терміну, мешканці не в змозі, а керуючі компанії як завжди відмовчуються.

Також в ході прийому голова «ЗА РІДНЕ МІСТО» та депутатської фракції ВО «Батьківщина» в Криворізькій міськраді Ольга Бабенко надала безліч консультацій з перерахунку пенсій і оформлення субсидій, а помічник депутата - юрист Борис Толстогузов дав роз'яснення щодо вирішення юридичних питань, роботи виконавчої служби, тощо.

Новини