22.09 2 роки тому

21 вересня в Києві пройшов форум «Новий економічний курс України»

Чи знаєте ви, що за підсумками 2017 року Україна опинилася на першому місці за рівнем корупції серед країн Європи, Близького Сходу, Індії та Африки? Або те, що нашу країну щорічно залишають більше мільйона українців, так і не знайшовши застосування своїм талантам на батьківщині? Це - тільки два з цілого ряду тривожних факторів, що спонукали лідера ВО «Батьківщина» Юлію Тимошенко ініціювати розробку принципово нової стратегії управління державою.

21 вересня в Києві пройшов форум «Новий економічний курс України», на якому Юлія Володимирівна презентувала свою нову програму, створену в тісній співпраці з провідними українськими фахівцями та експертами в різних галузях.

Команда Криворізької «Батьківщини» - глава організації - Народний депутат України Олександр Рябека, керівник однойменної депутатської групи у міськраді Ольга Бабенко, депутати міської та районних рад прибули на форум щоб детально ознайомитися з пропонованою Юлією Тимошенко стратегією і взяти участь в обговоренні її основних тез.

«Зміни до Конституції, за словами лідера «Батьківщини», повинні стати першим кроком до перетворень в системі управління державою - ділиться результатами форуму Ольга Бабенко. Нова Конституція повинна бути прийнята на Всеукраїнському референдумі, а не в корумпованому парламенті. Ухвалення основного Закону, схваленого самими громадянами, в результаті дозволить підняти українську економіку і дасть людям реальні важелі контролю і впливу на владу».