фестиваль

Відбулося урочисте закриття 8-го Всеукраїнського фестивалю народної творчості «Червона калина»

Сьогодні на сцені криворізького театру ім Т.Г. Шевченка відбулося урочисте закриття 8-го Всеукраїнського фестивалю народної творчості «Червона калина».

Цього року своїми талантами з глядачами, а також з членами журі поділилися сольні виконавці та фольклорні колективи з 19-ти регіонів України. Та зі слів голови журі - професора Інституту мистецтв Київського національного університету культури і мистецтв Петра Андрійчука, виділити кращих виконавців виявилося завданням дуже непростий.

Щороку цей конкурс «запалює» нових «зірочок». Цього разу сім творчих колективів отримали офіційне запрошення до м. Київ на зйомку передачі «Фольк-music» в Національну громадську телерадіокомпанію України від її ведучої - Народної артистки України Оксани Пекун.

У Долгінцевському районі пройшов фестиваль повітряних зміїв

Літаючі тварини, птахи і комахи різних розмірів в 3D форматі кружляли 1 червня в небі над аеродромом біля Військового містечка-33 в Долгінцевському районі.

Проведений міський фестиваль повітряних зміїв «Мирне небо - 2017», учасниками якого стали вихованці районних «Станцій юних техніків» та інших позашкільних установ, був приурочений до Міжнародного дня захисту дітей.

За вже сформованою традицією громадським об'єднанням «ЗА РІДНЕ МІСТО» було надано спонсорська допомога в проведенні фестивалю.

Керівник Довгинцівського організації Ігор Вовкозуб від імені депутата Криворізької міськради, глави «ЗА РІДНЕ МІСТО» Ольги Бабенко привітав усіх учасників з Міжнародним днем ​​захисту дітей і вручив переможцям заслужені призи - кубки, медалі та грамоти.