Елена Гузачева

В громадській приймальні керівника депутатської групи Ольги Володимирівни Бабенко відбулася нарада з керівниками районних організацій

22 травня в громадській приймальні керівника депутатської групи ВО «Батьківщина» в Криворізькій міській раді Ольги Володимирівни Бабенко відбулася нарада з керівниками районних організацій.

На нараді були підведені підсумки роботи відкритих громадських приймалень, де проводили прийом депутати міської та районних рад, помічники депутатів, активісти організації. Тільки за тиждень роботи на інформаційних наметах було прийнято понад 500 звернень криворіжців, роздано тисячі примірників газет зі звітами депутатів ВО «Батьківщина».

"БАТЬКІВЩИНА" звітує перед своїми виборцями

Керівник депутатської групи ВО «Батьківщина» в Криворізькій міській раді Ольга Бабенко кілька років тому запровадила практику організації та проведення прийомів виборців просто на вулицях Кривого Рогу. За цей період кожен депутат міської і районної ради партії «Батьківщина» провів десятки зустрічей з виборцями прямо на інформаційних наметах.

12 травня в кожному районі міста Кривого Рогу також працювали відкриті громадські приймальні депутатів ВО «Батьківщина», депутати звітували перед своїми виборцями, брали до роботи нові звернення.

Депутати та активісти Саксаганської районної організації «ЗА РІДНЕ МIСТО» взяли участь у Марші миру

9 травня депутати Саксаганської райради від ВО «Батьківщина» Олена Гузачова, Вікторія Дільна, Олександр Коваленко, помічники депутатів і активісти районної організації «ЗА РІДНЕ МIСТО» взяли участь у Марші миру, присвяченому Великому святу - Дню Перемоги.

Учасники урочистого заходу вшанували пам'ять жертв Другої світової війни та поклали квіти до меморіалу загиблим працівникам рудоуправління ім. Кірова.

Відбувся плановий прийом депутата Саксаганського райради Олени Гузачової

7 травня відбувся плановий прийом депутата Саксаганського райради від ВО «Батьківщина» Олени Гузачової. Мешканці району звернулися з проханням про ремонт дороги на провулку Бульварний і благоустрій сміттєвих майданчиків по вулиці Павла Глазового та біля Професійного гірничо - металургійного ліцею по вулиці Бикова, 13.

Також представник «ЗА Рiдне МICTO» надала консультації з питань перерахунку субсидії і пенсії, встановлення газового лічильника та інших.

Депутат Саксаганського району та помічники провели виїзну зустріч з мешканцями

17 квітня депутат Саксаганської райради від ВО «Батьківщина» Олена Гузачева, помічники депутата Григорій Герасименко та Віталій Сташевський провели виїзну зустріч з мешканцями будинку по вулиці Генерала Радієвського, 15.

Люди просять допомоги у благоустрої двору і виконанні комплексного ремонту їхнього будинку - під'їзду, міжпанельних швів, покрівлі та каналізаційної системи.

Представники «ЗА РІДНЕ МIСТО» надали мешканцям необхідні консультації та прийняли колективне звернення.

Прийом депутата в Саксаганському районі

На плановий прийом депутата Саксаганської райради від ВО «Батьківщина» Олени Гузачової надійшло безліч звернень з питань благоустрою. Жителі району просять сприяння в проведенні капітальних і косметичних ремонтів у під'їздах будинків, прибиранні дворів і паркових зон, висадці дерев і ремонті лавок. Люди висловили готовність взяти найактивнішу участь в суботниках і озелененні дворів.

Також представник «ЗА РІДНЕ МІСТО» відповіла на ряд актуальних соціальних питань та надала консультації щодо перерахунку пенсій.

На виїзних зустрічах городяни просять допомоги у благоустрої дворів

19 жовтня пройшла виїзна зустріч депутатів Саксаганського райради Олени Гузачевой і Олександра Коваленко з жителями бульвару Вечірній. Основні питання присутніх пов'язані з моторошним станом прибудинкових територій, на яких є безліч аварійних дерев та сміттєзвалищ прямо під вікнами квартир, зате немає упорядкованих дитячих майданчиків. Також мешканці верхніх поверхів скаржаться на слабкий напір води і непрацюючі 19.00 до 9.00 ліфти. Депутати "ЗА РIДНЕ МIСТО" надали консультації і допомогли мешканцям "проблемних" будинків скласти колективні звернення.

Як економити на комуналці власникам загальнобудинкових газових лічильників?

Мешканці кількох багатоповерхових будинків звернулися 23 жовтня на прийом депутата Саксаганського райради Олени Гузачевой із загальною проблемою - після установки газового лічильника на будинок, у них значно підвищилася оплата за енергоносій. Це особливо відчутно для пенсіонерів і малозабезпечених городян, які всіляко намагаються скоротити свої витрати на комуналку. Також депутат "ЗА РIДНЕ МIСТО" прийняла звернення від жителів вулиці Володимира Великого з проханнями посприяти ремонту тротуарів та внутрішньоквартальних доріг. З усіх питань ведеться робота.

Керуюча компанія знову обдурила абонентів

На плановий прийом депутата Саксаганського райради Олени Гузачевой звернулися з колективними скаргами на «Житлосервіс - КР» представники мешканців відразу трьох будинків району.

Як розповіли заявники, в своїх офіційних відповідях на їхні прохання відремонтувати міжпанельні шви і покрівлі, керуюча компанія повідомила про виконання робіт в 4 кварталі поточного року. Але, не дочекавшись початку ремонтів, мешканці знову звернулися в «Житлосервіс - КР», де отримали інформацію від майстрів дільниць про те, що обіцяний ремонт робити ніхто не збирається. За даними зверненнями готуються депутатські запити.

За Генічеської вже довгий час немає вуличного освітлення

На пройшла 22 листопада зустрічі з депутатом Саксаганського райради Оленою Гузачевой жителі вулиці Генічеської підняли ряд питань, у вирішенні яких їм необхідна допомога «ЗА РІДНЕ МІСТО». Це, насамперед, - повна відсутність зовнішнього освітлення і великі вибоїни на дорозі, які люди просять засипати відсівом.

Також в аварійному стані знаходиться водопровід, в результаті поривів якого всю вулицю періодично заливає водою.