Долгинцевский район

Необхідно, потрібно і хотілося б. Про що просять депутата на зустрічах

Наталя Ярковська, керівник Довгинцівського районного осередку ВО «Батьківщина», спільно з активістом команди Максимом Сосюком провели зустріч з мешканцями по вулиці Соборності (будинки №№86, 80, 78). Акцентами зустрічі стали такі питання:

 • мешканці будинків №№ 80, 78, 72 (А), 84, 86 просять у сприянні установки дитячого майданчика, так як багато маленьких дітей, а майданчиків у районі - жодної. Як варіант - є велика територія біля будинку №86;
 • необхідна заміна труб холодної води в підвалі;
 • аварійного стану даху будинку;
 • назріла потреба омолодити дерева;
 • хотілося б ремонту стін під'їзду і заміни вікон;
 • відсутність освітлення у дворах.

Всі питання взяті до роботи

Зустріч на вулиці Соборності

Керівник Довгинцівського районного осередку ВО «Батьківщина» Наталя Ярковська, з активістом команди Марією Величко провели зустріч з жителями по вулиці Соборності (будинки №№91, 87 (А), 89). На зустрічі обговорювалися наступні питання:

- У будинку по вулиці Соборності сирість, можливості вплинути на управителя вже немає, так як будинок став ОСББ. Причина - аварійна каналізація в підвалі. Також не утеплений цоколь, регулярно з'являються сезонні підвальні блохи;

- Аварійні дерева, що не омолоджувалися дуже давно, стають серйозним ризиком для жителів;

- Освітлення будинку №87а по вулиці Соборності - з проблемами;

- За будинком №89 по вулиці Соборності необхідно зробити огорожу для сміттєвого контейнерного майданчика.

Всі питання взяті до роботи.

Вітер більше не страшний. Мешканці допомогли з проблемою аварійного дерева

Звернення мешканки будинку №95 по вулиці Героїв АТО надійшло в офіс Довгинцівського районного осередку ВО «Батьківщина», на прийом до депутата міськради Івана Груніна. Проблема, яка тримає в страху кілька квартир - аварійний каштан у дворі. При сильному пориві вітру гілки вдаряються в скла балкона, після чого деякі вікна вибило під час липневого урагану.

Проблему - вирішили. Заявниця - задоволена і вдячна.

Проблеми будинків. Прийом Наталії Ярковської

Наталя Ярковська, керівник Довгинцівського районного осередку ВО «Батьківщина», разом з представником активу осередку Марією Величко провели зустріч з мешканцями декількох будинків по вулиці Петра Дорошенка.

На зустрічі головним чином обговорювалися питання відсутності тиску в трубах, необхідність ремонту під'їзду, сходинок при вході. Також жителів будинків №№3, 5 всерйоз турбує питання відсутності лежачих поліцейських у дворах і освітлення біля школи №90.

Всі питання взяті до роботи.

«З новими вікнами - і настрій другий». Батьки подякували Ольгу Бабенко за допомогу

В кінці вересня до Ольги Бабенко, керівника депутатської групи ВО «Батьківщина» в міськраді, звернулися батьки дітей корекційного класу (1 Д) школи № 87. Проблема, з якою вони зіткнулися на початку навчального року - стан старих вікон. Разсохлі рами пропускають холод, пил та протяги в клас, де займаються маленькі діти, які і так часто хворіють.

Батьківський комітет склав колективне звернення, на яке була миттєва реакція. У тісному контакті з Департаментом освіти і науки все вдалося здійснити швидко і якісно.

«З новими вікнами - і настрій інше. Щира вдячність за допомогу», - поділилися батьки класу.

З турботами - до депутата

Мешканці кількох будинків бульвару Європейського ініціювали зустріч з керівником Довгинцівського районного осередку ВО «Батьківщина». Наталя Ярковська і активіст організації Володимир Чумак відгукнулися в найкоротший термін. Приводом стала незадовільна робота керуючої компанії та комунальних служб.

У вечірній час погане освітлення основних алей, зруйнована огорожа на контейнерному майданчику - тепер вітер розносить сміття по всьому району. Люди всерйоз стурбовані перебігом майбутнього опалювального сезону.

Всі звернення взяті до роботи.

Про роботу / не роботу керуючих компаній - на прийомі депутата Ярковської

Наталя Ярковська, керівник Довгинцівського районного осередку ВО «Батьківщина» провела зустріч з жителями вулиці Кокчетавськая. Зібралися представники кількох будинків - №№ 18,20,22. Основна претензія і прохання - вплинути на бездіяльність керуючої компанії та комунальних служб. А роботи - чимало:

 • відсутність освітлення у під'їзді;
 • слабкий тиск води;
 • аварійний стан дашків під'їзду;
 • прибудинкова територія знаходитися в жалюгідному стані;
 • не працюють ливневки.

Усі звернення взяті до роботи.

Даєш лежачих поліцейських! Жителям Східного-1 стало безпечніше

Протягом декількох років до Довгинцівської приймальні ВО «Батьківщина» надходили звернення з приводу встановлення лежачих поліцейських на дорогах.

Так, жителі Східного-1 звернулися до депутата міськради Івана Груніна з питання встановлення приладів обмеження швидкості в районі будинків №№2 і 5 по вулиці Водоп'янова. На цій території вже мала місце не одна аварійна ситуація, найчастіше водії просто не пропускають пішоходів, що йдуть по переходу.

Депутатом неодноразово складалися звернення. Райвиконком повідомив - це компетенція Департаменту розвитку інфраструктури міста. Туди і були направлені додаткові документи.

На сьогоднішній день лежачі поліцейські для безпеки пересування пішоходів за вказаною адресою встановлено.

В Довгинцівському районі відбувся міський фестиваль «Мирне небо - 2018»

В Довгинцівському районі відбувся щорічний міський фестиваль повітряних зміїв «Мирне небо - 2018», який вже традиційно пройшов за підтримки громадського об'єднання «ЗА РІДНЕ МІСТО».

На заході, приуроченому до Дня захисту дітей, в якості почесного гостя була присутня Ольга Бабенко - керівник депутатської групи ВО «Батьківщина» в Криворізькій міськраді, голова «ЗА РІДНЕ МІСТО». Ольга Володимирівна привітала всіх дітей зі святом і початком літніх канікул, побажала всім гарного відпочинку і яскравих вражень, а учасникам змагань - удачі в досягненні поставлених цілей.

Активісти Довгинцівського районного осередку ВО «Батьківщина» взяли участь в урочистій ході та мітингу-реквіємі

9 травня активісти Довгинцівського районного осередку ВО «Батьківщина» взяли участь в урочистій ході та мітингу-реквіємі біля братської могили загиблим воїнам-визволителям в парку Залізничників, присвяченим до 73-й річниці Перемоги над фашизмом.

Вже сьоме десятиліття в наших серцях не тьмяніє світла пам'ять про Велику Перемогу. Низький уклін вам, фронтовики, вдови загиблих, діти війни, трудівники тилу. Ви врятували країну для нинішніх і майбутніх поколінь. Ми - ваші вічні боржники.