Долгинцевский район

В Довгинцівському районі відбувся міський фестиваль «Мирне небо - 2018»

В Довгинцівському районі відбувся щорічний міський фестиваль повітряних зміїв «Мирне небо - 2018», який вже традиційно пройшов за підтримки громадського об'єднання «ЗА РІДНЕ МІСТО».

На заході, приуроченому до Дня захисту дітей, в якості почесного гостя була присутня Ольга Бабенко - керівник депутатської групи ВО «Батьківщина» в Криворізькій міськраді, голова «ЗА РІДНЕ МІСТО». Ольга Володимирівна привітала всіх дітей зі святом і початком літніх канікул, побажала всім гарного відпочинку і яскравих вражень, а учасникам змагань - удачі в досягненні поставлених цілей.

Активісти Довгинцівського районного осередку ВО «Батьківщина» взяли участь в урочистій ході та мітингу-реквіємі

9 травня активісти Довгинцівського районного осередку ВО «Батьківщина» взяли участь в урочистій ході та мітингу-реквіємі біля братської могили загиблим воїнам-визволителям в парку Залізничників, присвяченим до 73-й річниці Перемоги над фашизмом.

Вже сьоме десятиліття в наших серцях не тьмяніє світла пам'ять про Велику Перемогу. Низький уклін вам, фронтовики, вдови загиблих, діти війни, трудівники тилу. Ви врятували країну для нинішніх і майбутніх поколінь. Ми - ваші вічні боржники.

Ігор Вовкозуб провів зустріч з мешканцями вулиці Батуринська

Керівник Довгинцівського районного осередку ВО «Батьківщина» Ігор Вовкозуб провів зустріч з мешканцями вулиці Батуринська. Люди озвучили ряд комунальних проблем - дуже низький тиск питної води, відсутність дренажних решіток і необхідність впорядкування стаціонарного смітника, розташованого біля будинку № 90 по Батуринської.

Також одним з основних питань місцевих жителів є ремонт дорожнього покриття - величезні ями на ділянці дороги від вулиці Вечернекутскої до вулиці Паровозної не дозволяють таксі і каретам швидкої допомоги проїхати по Батуринській - вони зупиняються на початку вулиці.

Представником «ЗА РІДНЕ МICTO» були надані консультації ще по ряду питань і прийнято звернення на ім'я депутатів місцевих рад від ВО «Батьківщина».

Организован концерт в Терцентре Долгинцевского района в преддверии Дня Победы

Напередодні Дня Перемоги, членами Довгинцівського районного осередку «ЗА РІДНЕ МІСТО» був організований концерт для відпочиваючих Територіального центру соціального обслуговування. Вихованці вокального відділення музичної школи №11 виконали популярні пісні воєнних років та сучасні хіти на військову тематику.

Керівник районної організації Ігор Вовкозуб від імені голови громадського об'єднання «ЗА РІДНЕ МІСТО», керівника депутатської групи ВО «Батьківщина» в Криворізькій міськраді Ольги Бабенко передав усім присутнім найкращі побажання - міцного здоров'я, благополуччя, оптимізму і щоденних приводів для гарного настрою!

В Довгинцівському районі пройшов відкритий урок - «Чорнобиль - трагедія 20 століття»

25 квітня в Криворізькій загальноосвітній школі №94, за підтримки Довгинцівського районного осередку «ЗА РІДНЕ МІСТО», пройшов відкритий урок - «Чорнобиль - трагедія 20 століття».

Своїми спогадами про трагічні події 26 квітня 1986 року з хлопцями поділився Анатолій Андржеєвський - інженер Всесоюзного інституту з проектування будівництва атомних електростанцій Міністерства енергетики СРСР, який брав участь у ліквідації наслідків катастрофи на ЧАЕС, а також в розробці комплексу заходів по укриттю реактора, який написав згодом книгу «Чорнобильська бувальщина ». Криворізький поет і композитор Геннадій Васюта виконав авторську пісню «Чорна Біль», написану спеціально до 32-ий річниці чорнобильської катастрофи.

До Дня Чорнобильської трагедії в терцентрі пройшла тематична зустріч

До Дня Чорнобильської трагедії, за підтримки Довгинцівського районного осередку «ЗА РІДНЕ МІСТО», в Територіальному центрі соціального обслуговування пройшла тематична зустріч відпочиваючих центру з учасниками ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи - Іваном Баюр і Віктором Есько, вдовою ліквідатора аварії на ЧАЕС - криворізької поетесою - Ларисою Рукавець, а також колишньою мешканкою м Прип'ять, яка була вивезена із зони відселення - Валентиною Неклюдова.

Гості поділилися спогадами про ті трагічні події, а Лариса Рукавець прочитала авторські вірші про героїзм ліквідаторів аварії, які вберегли нас від ще більш масштабних і серйозних наслідків катастрофи на ЧАЕС.

Зустріч керівника Довгинцівського РО з мешканцями вулиці Чорноморська

Однією з основних тем зустрічі керівника Довгинцівського районного осередку ВО «Батьківщина» Ігоря Вовкозуба з мешканцями вулиці Чорноморська стала необхідність запуску великогабаритних автобусів на маршрут «Батуринська» - «Кривий Ріг-Головний». Люди стверджують, що маршрутки №№ 206, 264, 265 і 269 не справляються з пасажиропотоком в пікові години і численні звернення з даного питання залишилися без відповіді.

Також представник «ЗА РІДНЕ МIСТО» прийняв ряд звернень з комунальних питань - відновити зовнішнє освітлення, накрити каналізаційні колодязі, провести ремонт дорожнього покриття вулиці Іванівська, обладнати криту зупинку громадського транспорту на кінцевій маршруту №269, ліквідувати стихійне звалище сміття біля будинку №78 по вулиці Чорноморська.

Ігор Вовкозуб обговорив з мешканцями вулиці Серафимовича актуальні питання

5 квітня керівник Довгинцівського районного осередку ВО «Батьківщина» Ігор Вовкозуб обговорив з мешканцями вулиці Серафимовича найбільш актуальні для них питання. Йшлося про необхідність відновити освітлення сусідніх вулиць - Хохломської і Тупикової, прочистку дренажної системи по Серафимовича, накриття колодязів біля будинків №№ 34 і 36 по вулиці Болотникова, ремонт дорожнього покриття і встановлення огорожі навколо кладовища, яке розташоване в безпосередній близькості від житлових будинків. По ряду питань жителям були надані консультації та зібрані колективні звернення на ім'я депутатів від ВО «Батьківщина».

Представники «ЗА РІДНЕ МІСТО» привітали Харламова Івана Петровича - в'язня фашистського концтабору

У Міжнародний день визволення в'язнів фашистських концтаборів представники «ЗА РІДНЕ МІСТО» привітали з цією знаменною датою Харламова Івана Петровича, якому довелося пережити півроку жаху в концтаборі, що розташовувався в селі Семидесятне Хохольского району Воронезької області.

Іван Петрович поділився з гостями своїми важкими спогадами - як в 1942 році, будучи 13-річним хлопчаком, разом з рідними та односельчанами був відправлений у фашистський концтабір, як на всіх ділили один стакан пшениці, як втрачав близьких...

Концерт в Територіальному центрі соціального обслуговування Металургійного району

У Територіальному центрі соціального обслуговування Металургійного району пройшов концерт, приурочений до Великодніх свят. Його організаторами виступили представники громадського об'єднання «ЗА РІДНЕ МІСТО» - депутати Металургійної райради від ВО «Батьківщина» Ольга Рульова, Фаіг Алієв, а також керівник Довгинцівського районного осередку «ЗА РІДНЕ МІСТО» Ігор Вовкозуб.

Відомі в нашому місті музиканти - викладачі музичної школи №11 - Олександр Кокарев і Тимур Сюткін під бурхливі оплески глядачів виконали популярні мелодії, подарувавши всім присутнім заряд оптимізму та гарного настрою.