05.03 3 роки тому

Дівочий баскетбол. Високі цілі фіналу міського турніру

У баскетболі, як і джазі, - тільки дівчата. На сьогоднішньому заході в спортивному комплексі ДЮСШ № 10 все було саме так. А тому і урочисте закриття, і нагородження переможців 20-го міського турніру пам'яті народного депутата України, почесного громадянина Кривого Рогу Вадима Гурова серед дівчат шкільного віку пройшло по-особливому яскраво.

Ця спортивна подія давно набула статусу знакової. Участь - завжди почесна, а стимулу й азарту в боротьбі за призові місця командам вагомо додає спонсорська підтримка.

Вже традиційно партнером щорічного турніру виступає команда криворізької організації ВО «Батьківщина» та її керівник Ольга Бабенко:

«Команда «Батьківщини» надає всебічну і багаторічну підтримку в розвитку спорту в нашому місті. Баскетбольний турнір пам'яті Вадима Гурова був в числі перших і залишається одним з найбільш близьких по духу. Ваша любов до спорту, прагнення до перемоги приваблює і вражає. Нехай віра в свої сили, завзятість і сила духу приносять вам удачу та безліч спортивних перемог! Всім - весняного настрою, оптимізму, запальної енергії, блиску в очах та підкорення нових висот!»

Призові місця за результатами турніру розподілилися наступним чином: третє місце - команда Довгинцівського району, друге місце - у Металургійного. Головний же приз дістався команді Саксаганського району.

Визначено й призові номінації турніру. Ольга Бабенко вручила пам'ятні подарунки, а також набори баскетбольних м'ячів і солодкі призи для усіх команд-учасників.

Похожие статьи по теме

 • 1 тиждень тому
  Доброта в дії: допомога сім'ям з дітьми з інвалідністю Тернівського району
 • 1 тиждень тому
  Надано засоби медичного застосування нашим захисникам
 • 2 тижні тому
  Відзначаючи 35 річницю виведення військ з Афганістану, Ольга Бабенко нагородила пам'ятними нагородами воїнів та ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС
 • 2 тижні тому
  Надана допомога війсковослужбовцям, що повернулись додому з полону
 • 2 тижні тому
  Надано гуманітарну допомогу військовослужбовцям, що знаходяться на лікуванні
 • 3 тижні тому
  Між ГО "За рідне місто" та БО «Ангел» укладено меморандум про партнерство та співпрацю
 • 3 тижні тому
  Повернення наших захисників з полону
 • 3 тижні тому
  В чергове надано гуманітарну допомогу нашим військовослужбовцям