депутат горсовета

Позиція ВО «Батьківщина» з питання відкриття ринку землі

Вбудована мініатюра для Позиція ВО «Батьківщина» з питання відкриття ринку землі

Земля як останній актив України. Розпродаж чи крок назустріч аграріям?

Що думають самі фермери, а також городяни, політологи і власне, чим аргументує президент?

Позиція команди ВО «Батьківщина» - серед інших в репортажі телеканалу «Рудана» у неділю, о 20.30, у програмі «Постфактум». А поки що – стисло, про доленосне рішення Парламенту

«З новими вікнами - і настрій другий». Батьки подякували Ольгу Бабенко за допомогу

В кінці вересня до Ольги Бабенко, керівника депутатської групи ВО «Батьківщина» в міськраді, звернулися батьки дітей корекційного класу (1 Д) школи № 87. Проблема, з якою вони зіткнулися на початку навчального року - стан старих вікон. Разсохлі рами пропускають холод, пил та протяги в клас, де займаються маленькі діти, які і так часто хворіють.

Батьківський комітет склав колективне звернення, на яке була миттєва реакція. У тісному контакті з Департаментом освіти і науки все вдалося здійснити швидко і якісно.

«З новими вікнами - і настрій інше. Щира вдячність за допомогу», - поділилися батьки класу.

«Відкритість, результативність, згуртованість». Ольга Бабенко - про принципи роботи ВО «Батьківщина»

Сьогодні Ольга Бабенко, керівник депутатської групи ВО «Батьківщина» в міськраді, провела зустріч з активом Інгулецької районної організації. У заході взяли участь також депутати районної ради та заступник голови Інгулецької райради - Анатолій Кращенко.

Основний вектор зустрічі - ознайомлення із стратегічними планами роботи міської організації та діяльністю депутатів різних рангів:

«Є стратегія, перспективи - це про глобальне. Однак велике народжується з малого. Наше головне щоденне завдання - сприяння вирішенню питань криворіжців, системна робота з проведення прийомів виборців, як кабінетних, так і виїзних, звітів перед громадою Кривого Рогу. Відкритість, результативність, згуртованість», - підкреслила Ольга Бабенко.

Що саме зміниться для українських підприємців через нові зміни у законодавстві?

Штрафи – більші, чеки – електронні, кешбек – споживачам. Що саме зміниться для українських підприємців через нові зміни у законодавстві. Чи є життя малого бізнесу без єдиного податку? Чи збільшиться бюджет країни й міста від детінізації і касових апаратів для всіх і кожного? Яку роль грає невелике підприємництво у бюджеті Кривого Рогу?

Про загрози і перспективи – говоритиме Ольга Бабенко у прямому ефірі передачі «Ракурс» на телеканалі «Рудана», 13 листопада, о 19.55.

Даєш лежачих поліцейських! Жителям Східного-1 стало безпечніше

Протягом декількох років до Довгинцівської приймальні ВО «Батьківщина» надходили звернення з приводу встановлення лежачих поліцейських на дорогах.

Так, жителі Східного-1 звернулися до депутата міськради Івана Груніна з питання встановлення приладів обмеження швидкості в районі будинків №№2 і 5 по вулиці Водоп'янова. На цій території вже мала місце не одна аварійна ситуація, найчастіше водії просто не пропускають пішоходів, що йдуть по переходу.

Депутатом неодноразово складалися звернення. Райвиконком повідомив - це компетенція Департаменту розвитку інфраструктури міста. Туди і були направлені додаткові документи.

На сьогоднішній день лежачі поліцейські для безпеки пересування пішоходів за вказаною адресою встановлено.

Історичного району - сучасний асфальт. Про перешкоди і вирішенні питань мешканців вулиці Гданцівська

Вулиця Гданцівська одна з найстаріших в місті. Втім, це не може бути вагомою причиною для того, щоб асфальтне покриття біля будинків теж виглядало довоєнним, а місцями - дореволюційним. Під час одного з прийомів у відкритих громадських приймальнях ВО «Батьківщина» на ім'я голови депутатської групи в міськраді Ольги Бабенко надійшло звернення з питання асфальтування цієї вулиці.

Питання - важливе для кожного жителя, було складене колективне звернення. Питання зрозуміле, хоч і в рішенні не завжди швидке. Ольгою Бабенко були складені необхідні звернення в усі потрібні інстанції.

Звернення спрацювали - в кінці жовтня вулицю вкрили новим асфальтом. Фотографіями та емоціями поділилися самі жителі.

Проблеми будинків і людей. Душевний і продуктивний прийом Ольги Бабенко

Цікаве на прийомі від городян: жителі кажуть - біля будинків теж є душа. Вона також втомлюється, руйнується від нестачі уваги і турботи, і навпаки - наповнюється любов'ю і щастям коли сусіди задоволені і дружні. Тому і намагаються вирішувати проблеми швидко і за сприяння тих, кому довіряють, хто теж душею вболіває за кожне питання.

Ольга Бабенко, керівник депутатської групи ВО «Батьківщина» проводить зустрічі з мешканцями міста згідно з постійним графіком. Безумовно, подібної лірики на таких зустрічах небагато. Втомившись від негативу, заявники часто понад емоційні, на взводі. Головна зброя депутата і команди - конструктив, увага та продуктивність. Завдання «на завтра» такі:

Лічильник - поставлений, труба - відремонтована. Виконання за зверненнями

Кілька місяців тому до приймальні Ольги Бабенко надійшло звернення від мешканців будинку по вулиці Мартіна Шимановського. За їхньою інформацією, на їх будинок без лічильника теплової енергії повинні були встановити довгоочікуваний, безкоштовний лічильник. Однак вирішення питання призупинилось, прилад так і не потрапив за призначенням. Напередодні зими і нових платіжок це стало великою проблемою, оскільки основна маса жителів - малозабезпечені пенсіонери.

Командою ВО «Батьківщина» було складено депутатське звернення до КП «Тепломережа». Через деякий час, із загальним потоком звернень на ім'я депутата міськради Ольги Бабенко, прийшла і подяка - теплолічильник встановлено, жителі задоволені.

Разом - вперед. Зустріч команди ВО «Батьківщина» Металургійного району

В громадській приймальні Ольги Бабенко пройшла зустріч з активом Металургійної районної організації ВО «Батьківщина». Керівник депутатської групи ВО «Батьківщина» окреслила команді останні результати роботи депутатів міської ради, розповіла про вирішені питання виборців, зорієнтувала в найближчих планах:

«Планів - багато. Нам є над чим працювати є з чим йти до виборців. Ідеї, комунікація та наполегливість в роботі - нехай це буде сильними сторонами нашої великої команди і кожної з її районних частин. Разом - вперед», - Ольга Бабенко ознайомила з планами на майбутнє.

В зустрічі також взяли участь депутати Металургійної райради Ольга Рульова та Фаіг Алієв.