Денис Хотькин

Зима близько. Велика частина звернень жителів - про тепло і приладах обліку

В приймальні Тернівської районної організації свій плановий прийом провів депутат Тернівської районної ради Денис Хотькін. Питання, з якими звернулися жителі, в основному стосувалися подачі теплоносія та питань обліку.

Денис Хотькін і активісти "ЗА РІДНЕ МIСТО" пройшли маршем до братської могили по вулиці Івана Сірка

9 травня, з нагоди святкування річниці Великої Перемоги, депутат Тернівської ради від ВО «Батьківщина» Денис Хотькін і активісти районної організації "ЗА РІДНЕ МIСТО", разом з тисячами мешканців району, пройшли маршем від Тернівського виконкому до братської могили по вулиці Івана Сірка. Учасники маршу вшанували пам'ять воїнів, загиблих під час Другої світової війни, хвилиною мовчання та поклали квіти до Братської могили.

Депутат Тернівської ради від ВО «Батьківщина» Леся Стрембицька і помічники депутата вшанували пам'ять жертвам нацизму покладанням квітів до стели «На лінії вогню» по вулиці Сергія Колачевського.

Представники «ЗА РІДНЕ МІСТО» вирішили побутової питання тернівчан

17 жовтня представники «ЗА РІДНЕ МІСТО» - депутат Тернівської районної ради Денис Хотькін і помічник депутата Тернівської районної ради Сергія Кривошеїна - Олексій Храпко виготовили і встановили конструкцію для сушіння білизни, виконавши колективне звернення мешканців будинку №7 по вул. Черкасова. Вислухавши слова подяки, активісти відповіли на запитання присутніх про роботу нашого громадського об'єднання і його лідера Ольги Бабенко.

Встановлено причину перебоїв з водою в будинку по Новосибірській

За скаргою мешканців будинку №2 по вулиці Новосибірська на відсутність в їх квартирі холодної води, депутатом Тернівського райради від ВО «Батьківщина» Денисом Хотькіним було ініційовано створення робочої комісії. Крім представників «ЗА РІДНЕ МІСТО», до її складу увійшли співробітники керуючої компанії ТОВ «УЮТ-2011». Члени комісії встановили, що вода в квартирі пропадає в той час, коли нею користуються сусіди. Причина такої ситуації банальна - засмічення труби стояка. Мешканцям запропонували придбати необхідні матеріали, а ТОВ «УЮТ-2011» зробить заміну даної ділянки труби.

Скільки терновчанам чекати обіцяних ремонтів?

26 жовтня Катерина Плотнікова - помічник депутата Тернівської райради Дениса Хотькіна, провела прийом громадян. Серед питань, з якими звернулися терновчане - багато скарг на керуючу компанію. За словами заявників, на початку поточного року їм обіцяли виконати ремонт покрівлі, але до сих пір роботи навіть не почалися. Така ж ситуація і з ремонтом під'їздів і комунікацій - терміни постійно переносяться, а мешканці змушені жити в некомфортних умовах. Також представник «ЗА РІДНЕ МІСТО» надала звернулися консультації по пенсійним і соціальним питанням.

Працівники Територіального центру отримали подарункові сертифікати від «ЗА РІДНЕ МІСТО»

7 листопада помічник депутата Тернівської райради Дениса Хотькіна - Катерина Плотнікова зустрілася з дружним жіночим колективом територіального центру по обслуговуванню пенсіонерів в Тернівському районі.

Представник «ЗА РІДНЕ МІСТО» привітала всіх з професійним святом - Днем працівника соціальної сфери, вручила подяки та подарункові сертифікати співробітникам, які пропрацювали в Територіальному центрі більше 20 років.

 

Свіжі газети від «ЗА РІДНЕ МІСТО» були доставлені адресатам

17 листопада в рамках проекту, ініційованого керівником громадського об'єднання «ЗА РІДНЕ МІСТО» депутатом Криворізької міськради Ольгою Бабенко, депутат Тернівської райради Денис Хотькін справив адресну доставку газет жителям району.
Безліч пенсіонерів і тернівчан пільгових категорій безкоштовно отримали свіжу періодичну літературу.

Активісти Тернівської організації провели чергові збори

17 листопада в офісі Тернівської районної організації громадського об'єднання «ЗА РІДНЕ МІСТО» пройшла зустріч активістів і керівників первинних організацій.

Депутат Тернівської районної у місті ради Денис Хотькін виніс на обговорення ряд першочергових питань, серед яких - найбільш актуальні проблеми району і варіанти їх вирішення, а також основні завдання в роботі організації на найближчий період.

У квартирах тернівчан батареї досі холодні

На плановий прийом депутата Тернівської райради Дениса Хотькіна звернулися обурені терновчане з резонним питанням - "Чому, незважаючи на що почався місяць тому опалювальний сезон, в їх квартирах досі холодно?". Дане питання взято депутатом на особистий контроль.

Також в ході прийому були надані консультації з питань оформлення субсидій.

Дітям з особливими потребами подарували справжнє свято

30 квітня в ДК «Тернівський», за спонсорської підтримки «ЗА РІДНЕ МІСТО», пройшло районне захід для діток з особливими потребами, приурочене до Міжнародного дня інвалідів.

Для хлопців було організовано безліч розваг - концертна програма, ігри з аніматорами, проведення яскравих шоу і захоплюючих майстер-класів.

Не обійшлося і без сюрпризів - депутат Тернівської райради Денис Хотькін від імені глави «ЗА РІДНЕ МІСТО» депутата Криворізької міськради від ВО «Батьківщина» Ольги Бабенко вручив детямподаркі і солодощі.