день памяти

Депутати від ВО «Батьківщина» взяли участь в урочистостях з нагоди Дня пам'яті і примирення та Дня Перемоги

Депутати від ВО «Батьківщина» - Металургійної райради Ольга Рульова та Фаіг Алієв і Центрально-міської райради Наталя Ярковська та Олена Шевченко, помічники депутатів й активісти «ЗА РIДHE MICTO» взяли участь в урочистостях з нагоди Дня пам'яті та примирення і Дня Перемоги, що пройшли 8 травня в Металургійному районі.

Представники «ЗА РIДHE MICTO» поклали квіти до Монументу Перемоги і вшанували пам'ять воїнів-визволителів хвилиною мовчання.

Вічна пам'ять героям-визволителям!

У Саксаганському районі відбувся урочистий захід, приурочений до Дня визволення України.
Серед присутніх віддати данину пам'яті воїнам, загиблим в боях за визволення нашої країни від фашизму, - представник "ЗА Рiдне МIСТО" депутат Саксаганського райради Ігор Кріворотній.

Депутат поклав квіти до меморіалу і вшанував пам'ять визволителів хвилиною мовчання.

Сьогодні - День пам'яті воїнів-інтернаціоналістів

14 лютого в Саксаганському районі відбувся урочистий захід, приурочений до Дня пам'яті воїнів-інтернаціоналістів. Вшанувати пам'ять наших земляків, які загинули під час виконання інтернаціонального обов'язку, зібралися їхні родичі, друзі, товариші по службі, а також представники громадськості та районної адміністрації. Серед учасників заходу - представники «ЗА РІДНЕ МІСТО» депутати Саксаганського райради ради від ВО «Батьківщина» Ігор Кріворотній і Олена Гузачева.

Присутні поклали квіти до меморіалу загиблим воїнам-інтернаціоналістам та вшанували їх пам'ять хвилиною мовчання.

Представники "ЗА РІДНЕ МIСТО" поклали квіти до меморіалу воїнам-інтернаціоналістам

15 лютого в Покровському районі відбувся урочистий захід, присвячений Дню пам'яті воїнів-інтернаціоналістів.
Депутат Покровського райради від ВО «Батьківщина» Тетяна Клевцова і активісти районної організації "ЗА Рiдне МIСТО" вшанували пам'ять воїнів, які загинули під час бойових дій на території інших держав, хвилиною мовчання та поклали квіти до меморіалу.