16.07 11 місяців тому

«Де єднання - там перемога. Наші перемоги потрібні жителям»

Ольга Бабенко провела зустріч з командою ВО «Батьківщина»

Робочий день для команди ВО «Батьківщина» сьогодні продовжився нарадою на вищому рівні. Керівник Криворізької організації Ольга Бабенко провела зустріч з колективом. За круглим столом зібралися депутати міської та районних рад. Основне питання - своєчасне і якісне виконання запитів громади.

«Кожне звернення до приймальні - це наша маленька мета. Незалежно від масштабу проблеми, відповідальних осіб та інших факторів. Люди звернулися до нас, отже ми працюємо над цим по максимуму. При цьому важливо пам'ятати - неможливо зіграти симфонію поодинці. Для цього потрібен цілий оркестр. Де єднання - там перемога. А наші перемоги дуже потрібні жителям».

Серед останніх великих перемог команди ВО «Батьківщина» - захист виборчих прав переселенців. Над цим, по суті, національним питанням, група депутатів і юристів наполегливо працювали кілька років. Сьогодні йде активна робота по відстоюванню позиції криворіжців в питанні очної освіти. Тисячі жителів міста залишили свої підписи на підтримку ініціативи Ольги Бабенко і розраховують на те, що держава їх почує.

Серед іншого обговорили питання, що накопичилися з організації роботи громадських приймалень, проведення зустрічей з виборцями в умовах триваючого карантину.