08.10 1 рік тому

Чи підтримуєте команду «Батьківщини»?

Підтримайте голосом на виборах

У Металургійному районі кандидати в депутати від партії ВО «Батьківщина» в різні рівні рад Алієв Фаіг, Алізаде Каміл і Алієва Ірина провели ряд зустрічей з виборцями по вулицях Криворіжсталі, Ціолковського та Чавуноливарній.

Головною темою зустрічей стало інформування людей про передвиборну партійну програму, особливу увагу приділили програмі кандидата на пост міського голови Бабенко Ольги Володимирівни. Принцип голосування простий: якщо підтримуєте нашу команду в реальності - підтримайте і на виборах голосом. Також жителі звернулися до діючого депутата зі скаргами на бездіяльність керуючої кампанії, всі питання зафіксовані та прийняті до роботи.

Депутат Металургійної районної ради Фаіг Алієв провів прийом громадян у відкритій громадській приймальні, яка працювала на зупинці громадського транспорту «станція Кривий Ріг» (в народі - «Червона»). В умовах карантину це - один з небагатьох доступних способів прийому колективу громадян, оскільки на даний момент в партійних офісах проводити зустрічі в традиційному кабінетом форматі немає можливості.