Центрально-Городской район

Свято першого дзвінка у школі №8

Вбудована мініатюра для Свято першого дзвінка у школі №8

У 2018 році в Україні до першого класу прийшли 450 тисяч дітей. Вони вчитимуться за новою програмою, розрахованою на 12 років.

120 першокласників сіли сьогодні за парти одного з найстарших навчальних закладів у Кривому Розі - восьмої школи. Щовересня вона зустрічає перших учнів вже більше як дев'яносто років.

30 травня відбулася зустріч Ольги Бабенко з активом організації

30 травня відбулася зустріч керівника депутатської групи ВО «Батьківщина» в Криворізькій міській раді Ольги Бабенко з активом Центрально-Міської районної організації.

На зустрічі Ольга Бабенко ознайомила присутніх зі стратегічними цілями та завданнями.

У Територіальному центрі соціального обслуговування Центрально-Міського району був організований святковий концерт

Напередодні Дня міста членами ВО «Батьківщина» в Територіальному центрі соціального обслуговування Центрально-Міського району був організований святковий концерт.

Серед почесних гостей була присутня керівник депутатської групи ВО «Батьківщина» в Криворізькій міськраді, голова громадського об'єднання «ЗА РІДНЕ МІСТО» Ольга Бабенко. Вітаючи присутніх, Ольга Володимирівна подякувала старше покоління криворіжців за створення інфраструктури нашого міста та за багаторічну працю заради його процвітання.

Відомі в нашому місті виконавці - Геннадій та Людмила Васюта, Тимур Сюткін та Олександр Кокарев подарували відпочиваючим і персоналу Територіального центру масу позитивних емоцій та гарний настрій.

У Центрально-Міському районі пройшов черговий прийом депутата Михайла Карого

18 травня в Центрально-Міському районі пройшов черговий прийом депутата Криворізької міськради від ВО «Батьківщина» Михайла Карого. Серед інших, до представника «ЗА РІДНЕ МІСТО» звернулися мешканці вулиці Курячого з проханням вжити заходів для стабілізації напруги в електромережі. За словами заявників, постійні його перепади виводять з ладу дорогу побутову техніку.

Також депутат надав консультації щодо ряду комунальних і соціальних питань, зокрема, щодо нарахування пільгової пенсії та оформлення групи інвалідності.

У Центрально-Міському районі пройшов парад вишиванок

17 травня в Центрально-Міському районі пройшов парад вишиванок. Понад дві тисячі криворіжців, серед яких - депутат Центрально-Міського райради від ВО «Батьківщина» Наталія Ярковская і активісти «ЗА РІДНЕ МІСТО», пройшли в національному одязі по проспекту Поштовому і пройшли в центр парку ім. Федора Мершавцева.

Так як патріотичний флешмоб в Кривому Розі проходить вже вп'яте, можна сміливо стверджувати, що ця прекрасна традиція - надовго!

Помічник депутата Світлана Булавка провела плановий прийом громадян

11 травня Світлана Булавка - помічник депутата Центрально-Міської райради від ВО «Батьківщина» Вадима Мірзояна, провела плановий прийом громадян. Одне з питань, з якими звернулися жителі району, - необхідність проведення капітального ремонту мосту, що з'єднує МОДР і Цегельний завод. За словами заявників, конструкції мосту знаходяться в аварійному стані і використання його в нинішньому стані вкрай небезпечне.

Також в ході прийому представник «ЗА РІДНЕ МІСТО» надала ряд консультацій з соціальних питань та прийняла звернення з пропозицією про впровадження в Кривому Розі програми «Безпечне місто», яке буде уважно вивчене депутатом.

В Академічному театрі ім. Т.Г. Шевченка відбулася прем'єра про листи 45 загиблих, які писалися на фронтах

10 травня в Академічному театрі ім. Т.Г. Шевченка відбулася прем'єра про листи 45 загиблих до 9 травня 1945 року криворіжців, які писалися на фронтах. Дана прем'єра була створена за мотивами документального твору «Листи загиблого солдата» (2015), міського журналіста і письменника Володимира Бухтіярова. Сценарій заслуженого артиста України, головного режисера театру Василя Короленка. Величезну роль в створенні даного спектаклю, залучення до нього уваги громадськості, засобів масової інформації зіграв відомий в Кривому Розі громадський діяч, голова координаційної ради «Кривий Ріг - рідне місто» Дмитро Степанюк.

9 травня - це день пам'яті видатного подвигу, героїзму та мужності

Сьогодні, 9 Травня, Ольга Бабенко, керівник депутатської групи ВО «Батьківщина» в Криворізькій міській раді, голова громадської організації «За РІДНЕ МІСТО», взяла участь у заходах, присвячених 73-й річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Ольга Бабенко, депутати міської та районних рад ВО «Батьківщина», активісти організації взяли участь в урочистій ході по проспекту Поштовий та покладанні квітів до меморіалу «Братської могили воїнів визволителів» на перетині пр. Поштового та вул. Свято-Миколаївської.

Проблемы жителей улицы Болгарской обсудили жители с Натальей Ярковской

27 квітня відбулася виїзна зустріч депутата Центрально-Міської райради від ВО «Батьківщина» Наталії Ярковскої з мешканцями вулиці Болгарська. Основна проблема, до обговорення якої був також залучений представник КП «Кривбасводоканал», полягає в тому, що на вулиці вже більше 10 років немає води. За результатами зустрічі представником «ЗА РIДНЕ МIСТО» будуть спрямовані депутатські звернення в ряд інстанцій.

Також мешканці Болгарської просять сприяння в ремонті дорожнього покриття.

Відбувся плановий прийом депутата Центрально-Міської райради

На плановий прийом депутата Центрально-Міської райради від ВО «Батьківщина» Наталії Ярковскої, проведений 27 квітня, звернулися жителі району з проханнями сприяння в проведенні ремонтів дахів і під'їздів будинків, прибирання аварійного сухостою та асфальтування прибудинкових територій.

Також представником «ЗА РIДНЕ МIСТО» були надані консультації з ряду соціальних і юридичних питань.