Борис Толстогузов

Керівник депутатської групи ВО «Батьківщина» в Криворізькій міській раді Ольга Бабенко зустрілася з мешканцями вулиць Центрально-Міського району

Проведення зустрічей з виборцями - це частина системної роботи депутатів міської та районних рад команди ВО «Батьківщина». 26 вересня, після завершення робочого дня, керівник депутатської групи ВО «Батьківщина» в Криворізькій міській раді Ольга Бабенко зустрілася з мешканцями вулиць Мозолевського, Машинобудівною, Плеханова і Тургенєва.

На зустрічі Ольга Володимирівна ще раз звернула увагу, що громадські приймальні ВО «Батьківщина» працюють в кожному районі міста Кривого Рогу та їх двері завжди відкриті для криворіжців. Також депутати проводять прийоми громадян, працюють на відкритих громадських приймальнях, щоб кожен бажаючий міг звернутися і отримати допомогу у вирішенні актуальних питань громади.

Прийом громадян депутата міської ради Ольги Бабенко

На вулиці +38 за Цельсієм, а в приймальні депутата Ольги Бабенко не менш спекотно, хоч кондиціонер працює на повну потужність.

Розпочався прийом несподівано і позитивно - з щирою вдячністю, побажаннями надалі творити добро, представник школи-інтернату № 1 вручила депутату Ользі Бабенко грамоту за допомогу у вирішенні питання ремонту даху, а також букет білих троянд від директора і від батьківського комітету - в знак довіри та дружби.

Кожен третій четвер місяця за адресою вул. Німецька, 7 до цієї приймальні приходять ті, хто зневірився або втомився ходити по інстанціях у пошуках «правди». Йдуть щоб не тільки розповісти про наболіле і про те, що викликає безсоння, а й для того, щоб отримати допомогу там, де вже здається немає виходу.

Багато людей, що звернулися на прийом Ольги Бабенко висловлюють своє негативне ставлення до медреформи

Багато людей, що звернулися на плановий прийом депутата Криворізької міськради від ВО «Батьківщина» Ольги Бабенко висловлюють своє різко негативне ставлення до прийнятої в Україні медичної реформи. У людей паніка - вони щодня стикаються з ситуаціями, коли необхідна їм медична допомога не надається, в лікарнях немає профільних фахівців і простих медикаментів, катастрофічно не вистачає ліжок в стаціонарах. Мешканці міста всерйоз побоюються, що медицина в нашій країні повністю померла та лікування вони більше не отримають.

Сплачувати комунальні послуги за діючими тарифами і при цьому не померти з голоду - завдання не з легких

Сплачувати комунальні послуги за діючими тарифами і при цьому не померти з голоду - завдання не з легких. І якщо далеко не всі сім'ї, де працюють дві людини, можуть собі дозволити вносити платежі без затримок, то про соціально незахищених городян і пенсіонерів і говорити нема чого. Практично всі вони «трималися на плаву» завдяки субсидіям, але з прийняттям нових правил їх нарахування, більшість може втратити і цю допомогу. Депутат Криворізької міськради від ВО «Батьківщина» Ольга Бабенко на проведеному сьогодні прийомі громадян вислухала не один десяток схожих історій. Люди просто у відчаї - чим платити за комунальні блага вони не уявляють.

Мешканці багатоповерхівок побоюються, що через повне ігнорування домоуправителя їх будинки стануть непридатними для проживання

Величезна кількість мешканців багатоповерхівок всерйоз побоюються, що через повне ігнорування домоуправітелем комунальної проблематики, їх будинки незабаром стануть непридатними для проживання. Мешканці міста, які звернулися на сьогоднішній прийом голови депутатської групи ВО «Батьківщина» в Криворізькій міськраді Ольги Бабенко, кажуть, що протягом довгих років не можуть «достукатися» до керівників підприємств, і що робити далі - просто не уявляють.

Городяни впевнені в тому, що для вирішення їхніх питань буде зроблено все можливе

Звертаючись на прийом до депутата Криворізької міськради від ВО «Батьківщина» Ольги Бабенко, мешканці міста впевнені в тому, що для вирішення їхніх питань буде зроблено все можливе. Підтвердження тому - все більша кількість колективних звернень, ініціаторами яких виступають мешканці, які отримали раніше від голови «ЗА РІДНЕ МIСТО» допомогу у вирішенні своїх проблем.

3 травня на плановий прийом депутата звернулися представники більш ніж 200 тернівчан, які просять провести капітальний ремонт підвісного мосту в ботанічному саду зважаючи на його аварійний стан. Також кілька колективних звернень надійшло від мешканців багатоповерхівок, які потребують проведення ремонтів покрівель, під'їздів та комунікацій.

У складних життєвих ситуаціях людям необхідна юридична допомога

Звернулися на сьогоднішній прийом депутата Криворізької міськради Ольги Бабенко жителі вулиці Магнітогорській - в розпачі. Їх котедж, як і сусідні, в недалекому майбутньому буде знесений, а на їх місці ПАТ "КЗРК" буде вести шахтну розробку. Але справа в тому, що підприємство пропонує людям невідповідний і абсолютно нерівноцінне, з їх точки зору, житло, в той же час не припиняючи спроби їх виселити. Більшість сусідів вже відселені, тому заявники впевнені, що виселення, навіть поза їхньою волею - питання часу.

Через сусіда-неплатника десятки сімей залишилися без тепла

Незважаючи на непомірно високі тарифи на комунальні послуги, оплачувати які складно навіть за допомогою субсидій, деякі з цих послуг надаються неякісно або ж не надаються взагалі. Як випливає з колективного звернення, з яким звернулися мешканці однієї з багатоповерхівок на прийом депутата Криворізької міськради Ольги Бабенко, КП «Кріворожтеплоцентраль» відмовляється поставляти тепло всьому будинку через одного неплатника, що має велику заборгованість перед підприємством. Люди просять главу «ЗА РІДНЕ МІСТО» допомогти знайти розумний вихід з ситуації, що склалася, мимовільними заручниками якої вони опинилися.

Рахунки за комуналку для багатьох городян стали непосильні навіть при наявності субсидії

7 грудня відбувся черговий плановий прийом депутата Криворізької міськради від ВО «Батьківщина» Ольги Бабенко. Серед найбільш частих звернень городян - скарги на значно зрослі, у порівнянні з аналогічним періодом минулого року, рахунки за комунальні послуги. Основну причину люди бачать в встановлених загальнобудинкових газові лічильники, згідно з показаннями яких багато городян змушені платити за газ в рази більше.

Також людей обурює відсутність прибирання у дворах, незважаючи на те, що ця послуга коштує досить дорого і щомісяця сплачується городянами. На питання абонетов керуючі компанії або відмовчуються, або посилаючись на брак двірників, обіцяють ситуацію виправити - але в багатьох випадках проблема не вирішується вже більше півроку.

Соціальні проекти Ольги Бабенко допомогли безлічі криворіжців впоратися зі складними життєвими ситуаціями

На плановий прийом депутата Криворізької міськради від ВО «Батьківщина» Ольги Бабенко серед інших, звернулися городяни, які стосуються найбільш незахищеним категоріям - люди, в родинах яких виховуються діти з особливими потребами, інваліди та переселенці, які опинилися в складних життєвих ситуаціях. На жаль, такі звернення до депутата - не рідкість. І незважаючи на те, що більшість з піднімаються людьми питань виходять за рамки компетенції міських депутатів, Ольга Володимирівна ініціювала ряд соціальних проектів, які успішно реалізує очолюваний нею громадське об'єднання «ЗА РІДНЕ МІСТО». В рамках даних програм було надано допомогу як величезній кількості соціально незахищених городян, так і цілим спеціалізованим установам.