25.10 1 рік тому

22 жовтня відбулась нарада обласних організацій ВО «Батьківщина» з лідером партії Юлією Тимошенко

На нараді були присутні: голова Криворізької районної ВО «Батьківщина» Ольга Бабенко, депутат Дніпропетровської обласної ради Марія Бабенко та заступник голови Криворізької РПО ВО «Батьківщина» Ольга Рульова.

На нараді обговорювали енергетичну кризу, в якій Україна опинилася напередодні опалювального сезону. Криза є рукотворною та є наслідком корупційної змови - замість 38 мільярдів кубічних метрів газу, маємо тільки 10, при тому, що собівартість видобутку українського газу складає лише 1 гривню. Виправляти ситуацію треба негайно, але для цього потрібна політична воля та бажання діяти в інтересах людей.  

«Ми бачимо, що влада не може впоратися з ситуацією самотужки, але вона може хоча б скористатися нашими пропозиціями. Було б бажання», – зазначила Юлія Тимошенко.

Проте, представники монобільшості блокують навіть створення парламентської слідчої комісії, яка мала б з’ясувати хто з посадовців винен у створенні штучного дефіциту газу.

Її мета – розібратися, хто не закачав газ у сховища влітку і куди поділися 2 мільярди доларів, які були на рахунках НАК «Нафтогаз». Є конкретні прізвища державних чиновників, які зробили так, що країна штучно опинилася в кризі. Винні мають понести відповідальність, бо якщо за це ніхто не відповість, це буде означати, що цих людей покривають», – вважає лідер «Батьківщини».

«Батьківщина» вимагає якнайшвидше усунути посередників, які наживаються на перепродажу газу.

«Щоб вийти із цієї кризи, яку ми маємо зараз, енергоринок треба очистити від посередників, які отримують газ вітчизняного видобутку за одну гривню, а людям продають майже за вісім. І ще стягують плату за транспортування!» – зауважила Юлія Тимошенко.

Окремою темою обговорили бюджет 2022, в якому на освіту коштів виділено 50% від необхідного. Небувало зростає державний борг, який вже перевищує трильйони гривень.

Похожие статьи по теме

 • 2 тижні тому
  Ольга Бабенко в проекті Прайм тайм на Першому міському про змагання за кубок Гурова у 2023 році
 • 1 місяць тому
  Ольга Бабенко поклала квіти до пам'ятної дошки з іменами загиблих захисників
 • 1 місяць тому
  Ольга Бабенко привітала учасників турніру з баскетболу серед юнаків
 • 2 місяці тому
  Новорічне привітання Ольги Бабенко та команди КМО «Батьківщина»
 • 3 місяці тому
  За сприяння Марії Бабенко придбано медобладнання для однієї з лікарень Кривого Рогу
 • 3 місяці тому
  Надано гуманітарну допомогу соціально вразливим мешканцям міста
 • 3 місяці тому
  Ольга Бабенко про волонтерство. Виступ на телеканалі Рудана
 • 4 місяці тому
  Захисникам нашої землі нада гуманітарна допомога