22.09 5 месяцев назад

Конференция областной организации ВО «Батьківщина»

18 вересня у Дніпрі пройшла конференція Дніпропетровської обласної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина». На меті – обрати кандидатів, які представлятимуть інтереси людей і в містах, і у селах. Кривий Ріг висуває 402 кандидати.

Ольга Бабенко – кандидат у мери Кривого Рогу та номер 1 єдиного списку до Криворізької міскради:

«Вірю в місію нашої політичної сили. Вірю в людей, які йдуть з нами в нашій єдиній надійній команді партї «Батьківщина». Кривий Ріг має всі можливості, щоб забезпечити кожному його мешканцю комфортне життя. Щоб стати містом, де немає бідних, де поважають права людини, де є простір для самореалізації, заохочується творчість та підприємницька ініціатива, де власність захищена, а містяни мають змогу безпосередньо впливати на політику міськвиконкому. Дім, двір, магазин, дитячий садок, лікарня, парк, вулиця, транспорт, парк, культура і природа - усе це складові комфорту в місті. Прибрати корупційні тромби та проявити політичну волю – лише так можна цього досягти».

Сьогодні криворізька команда ВО «Батьківщина» – це потужна структура, представники якої є на кожній виборчій дільниці. До команди приєдналися чемпіони світу, авторитетні вчителі та лікарі, громадські діячі, волонтери та підприємці, лідери профспілок. Без перебільшення, до громадських приймалень організації звертаються частіше, ніж до органів місцевої влади. На виборах 2020 криворізька «Батьківщина» висуває потужний список кандидатів в депутати до обласної, міської, районної та районних у місті рад. У цьому списку немає випадкових людей, усі мають і авторитет, і досвід роботи з людьми.

Ольга Бабенко: «Вдячна партії «Батьківщина» та нашому лідеру Юлії Тимошенко за можливість бути причетною до таких змін, за довіру щодо висування мене кандидатом на посаду мера Кривого Рогу.

Вірю в нас! Вірю в перемогу! Вірю в Батьківщину!»