14.01 3 года назад

Громадськість кривого рогу обурена звірячим нападом на активіста партії «Батьківщина» Вадима Мірзояна

14.01.2019 11:39

Громадська спілка «Координаційна рада «Кривий Ріг – рідне місто», до якої входять найвпливовіші громадські організації міста звернулася з відкритим зверненням до президента України, прем’єр-міністра, прокуратури та правоохоронних органів з вимогою надіслати в Кривий Ріг незалежну і неупереджену оперативно-слідчу групу по особливо важливим справам з працівників центрального апарату Національної поліції і ДБР для розслідування замаху на вбивство громадського діяча, депутата органів місцевого самоврядування, керівника районної парторганізаціі ВО “Батьківщина” в Центрально-Міського району Кривого Рогу Вадима Мирзояна.

У жителів Кривого Рогу не має сумнівів, що напад на Вадима Мирзояна має політичні причини. Це ознаки терору та політичних переслідувань активістів єдиної опозиційної сили в Україні. Провласні політичні сили, які остаточно збанкрутували і доживають до своєю поразки лічені дні, вдалися до силових дій.

«Ми звертаємось до всіх чесних та небайдужих криворожан з закликом, згуртуватись і всім прийти на вибори. Свідомо прийняти до уваги, відому через ЗМІ, на наш погляд, протизаконну діяльність в нашому місті провладних народних депутатів України та інших публічних посадових осіб органів державної виконавчої влади», - вказано у зверненні.

ЗВЕРНЕННЯ

розширеного засідання громадських організацій Кривбасу в форматі громадської спілки «Координаційна рада «Кривий Ріг –рідне місто»

Громадські організації Криворіжжя, що об’єднані договором про спільні дії, щодо збереження пам’яті та кращих традицій криворізького гірничо-металургійного краю, з гнівом сприйняли інформаційні повідомлення в ЗМІ (ТРК «Рудана») та мережах інтернету, що 9 січня 2019 року у місті Кривий Ріг здійснений звірячий замах на вбивство нашого колеги по громадській діяльності, керівника Інгулецької районної організацій ГО «За рідне місто», депутата, голову комісії з питань житлово-комунального господарства Центрально-Міської районної у місті ради, Вадима МІРЗОЯНА. Що йому нанесені тяжкі травми кримінального характеру, з якими від доставлений каретою швидкої допомоги до лікарні.

І що криворізька поліція відкрила кримінальне провадження за статтями «хуліганство» та «замах на вбивство».

Оскільки офіс Інгулецької районної громадської організації «За рідне місто» в останній час неодноразово грабувався і підпалювався, про що також широко інформували ЗМІ, то у нас нема жодного сумніву, що цей замах на вбивство носить кримінально-політичний замовний характер.

Вадим МІРЗОЯН впливова молода людина, 35 років, вірмен за національністю, з принциповими життєвими позиціями. Активно захищає права споживачів на якісне і безпечне життя. Виступає проти встановлених урядом необґрунтованих газових тарифів, збирає в агітаційних палатках підписи мешканців міста щодо їх скасування. Представляє наші громадські інтереси в органах влади та місцевого самоврядування в житлово-комунальній сфері. Виступає проти забруднення довкілля шкідливими промисловими викидами, проти знищення зелених насаджень, особливо літніх дерев цінних порід, які є легенями Кривбасу у Центрально - Міському районі. Підтримує антикорупційну громадську діяльність проти посадовців при реконструкції паркових зон, дитячих споруд і майданчиків. В останній час активно протидіє корупції при освоєнні коштів державного бюджету управлінням капітального будівництва Дніпропетровської облдержадміністрації, де мають місце зухвалі відкриті насильницькі дій підрядників, навіть відносно громадських діячів жінок - екологів з прокурорським досвідом, керівників міськвиконкому при виконані ними службових повноважень.

Підпали і грабунки офісу до цього часу не розкриті. Напади на наших колег, громадських активістів екологів в парку «Гданцівський», розслідується мляво.

Криворізька поліція є потужним і професійним правоохоронним органом, з досвідченими керівниками і слідчими органами, з розгалуженою оперативною агентурною мережею і здатна розкривати і розкриває надскладні тяжкі кримінальні злочини. Але не розкриття цих кримінальних пограбувань і підпалів, мляве розслідування очевидних відкритих нападів на громадських діячів екологів та посадових осіб органів місцевого самоврядування при виконані ними депутатських та службових повноважень, про які повідомляють ЗМІ , свідчать про те, що вони знаходяться під негласним впливом політичних кураторів від органів центральної та регіональної влади, під патронатом провладних народних депутатів України, що публічно підозрюються в корупції при освоєні коштів державного бюджету в Кривбасі. Впевнені, що замовлення замаху на вбивство Вадима МІРЗОЯНА знаходяться саме в цих кримінально-політичних колах, які зацікавленні в ліквідації перепон на шляху до бюджетних коштів.

Тому ми переконані, що тільки з-за означених впливів та патронатів, цей тяжкий злочин не буде розкритий потужною і професійною місцевою поліцією.

У зв’язку з вищевикладеним, ми звертаємося:

• до президента України Петра Порошенка, який призначає Генерального прокурора та інших керівників державних правоохоронних органів і є гарантом конституційних прав і свобод громадян України на вищу цінність – життя і здоров’ я людини,

• до прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, якому підпорядковується Міністерство внутрішніх справ та Національна поліція України,

надіслати в Кривий Ріг незалежну і неупереджену оперативно-слідчу групу по особливо важливим справам з працівників центрального апарату Національної поліції і ДБР для розслідування замаху на вбивство громадського діяча і представника представницької гілки влади, депутата органів місцевого самоврядування Вадима МІРЗОЯНА.

Просимо Міністра Міністерства закордонних справ України Павла Клімкіна, посольство Вірменії в Україні, взяти до уваги, що в Кривому Розі здійснено зухвалий замах на вбивство, активного громадського діяча, нашого колеги, депутата місцевої районної ради, вірмена по національності, Вадима МІРЗОЯНА, взяти розслідування цієї справи правоохоронними органами України під контроль.

Адже у місті дуже потужна національно-культурне об’єднання вірмен, чисельністю понад 20 тисяч чоловік, яке, як і ми, схвильоване і жде покарань тих, хто замовив і здійснив замах на вбивство вірмена, їх зразкового депутата в українському рідному місті Кривому Розі, Вадима МІРЗОЯНА.

Ми звертаємось до всіх чесних та небайдужих криворожан з закликом, згуртуватись і всім прийти на вибори. Свідомо прийняти до уваги, відому через ЗМІ, на наш погляд, протизаконну діяльність в нашому місті провладних народних депутатів України та інших публічних посадових осіб органів державної виконавчої влади.

Вважаємо, що їх зусилля направлені не на законотворчу парламентську та державну діяльність, а виключно на корупційний патронат господарських справ з великими сумами бюджетного народного фінансування, про що свідчать навіть їх ЗМІ, біг-борди та політична реклама.

І про успішний протиправний патронат над правоохоронними органами та тіньовими підприємницькими структурами при вимиванні бюджетних коштів в місті також широко відомо через ЗМІ і вони навіть самі цього не приховують, що свідчить про їх повну впевненість в своїй безкарності.

Такого неподобства і відкритої владної корупції, протидій поліцейській діяльності, як з боку представників державної, так і законодавчої гілок влади, ніколи в місті не було і не повинно бути!

На такі дії, дорогі земляки, будемо негативно реагувати своїм голосуванням біля виборчих урн!

Громадська спілка «Координаційна рада «Кривий Ріг – рідне місто»

Звернення підтримане громадськими діячам громадської спілки, всього 46 чоловік

10.01.2019 м. Кривий Ріг

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=2025958944138160&id=100001722228734