ЗА РIДНЕ МIСТО

Підтримка людей з особливими потребами займає особливе місце в роботі «ЗА РІДНЕ МІСТО» і його голови Ольги Бабенко

Незважаючи на театр абсурду, що розігрався останнім часом навколо депутатської групи «ЗА РІДНЕ МІСТО», наші депутати, як і раніше працюють, і як би це не дратувало деяких їхніх колег, - як і раніше приймають рішення виключно в інтересах криворіжців.

На сьогоднішньому засіданні сесії Кріворожсого міськради депутати «ЗА РІДНЕ МІСТО» підтримали архіважливе рішення - про соціальну підтримку жителів міста з особливими потребами; а це - 32,5 тисяч криворіжців, 2 з половиною тисячі з яких - діти.

Інгульчани просять спиляти сухостій на прибудинкових територіях

26 червня Сергія Бєловолов - помічник депутата Інгулецького райради Сергія костомахи провів прийом громадян.

Жителі вулиці Панаса Мирного просять сприяння в омолодження дерев на прибудинкових територіях - величезні сухі гілки ламають дахи та балкони житлових будинків.

Також представник "ЗА Рiдне МIСТО" надав ряд консультацій з питань працевлаштування та отримання матеріальної допомоги.

Військовий історик розповів старшокласникам про звільнення Кривого Рогу від фашистів

Військовий історик розповів старшокласникам про звільнення Кривого Рогу від фашистів.

До Дня визволення міста Кривого Рогу від фашистських загарбників членами Довгинцівського районного осередку «ЗА РІДНЕ МІСТО» в загальноосвітній школі №94 було організовано відкритий урок із залученням військового історика - капітана другого рангу у відставці Білоненко Олександра Олеговича.

Військові моряки розповів учням старших класів багато цікавих фактів про проведення 3-м і 4-м Українськими фронтами Никопольско-Криворізької наступальної операції, в результаті якій 22 лютого 1944 року о 16:00 Кривий Ріг був повністю звільнений від фашистських окупантів.

Суд виніс рішення на користь депутатів від організації «ЗА РІДНЕ МІСТО»

Кожен раз, коли групка інтриганів вирішить переступити закон і змусити його служити своїм корисливим цілям, справедливість ми будемо відновлювати в суді. Україна - правова європейська держава, а Кривий Ріг - його невід'ємна частина! І чим швидше місцеві псевдо-демократи це усвідомлять, тим раніше в наше місто прийдуть стабільність і процвітання.

Депутат Криворізької міськради Михайло Карий проводить зустрічі в селищах Кривого Рогу

24 червня депутат Михайло Карий зустрівся з виборцями селища Чапаєвка, Тернівської район. Жителів селища хвилюють питання: встановлення дитячого майданчика у дворі будинку по вул. Цандера 13, ремонт аварійного стовпа освітлення і установки світильників, а також відсипання вулиць Аросьева і Поліської зрізом асфальту. Надзвичайно важливим, особливо в літній період, є питання ремонту водопроводу. З даного питання відразу ж були проведені переговори з міськводоканалом, інші питання - прийняті в роботу.

Управу на комунальників городяни шукають в депутатських приймалень

23 червня депутат Металургійного районного в місті ради Рулева Ольга Борисівна провела прийом громадян.

Жителям району були надані консультації з питань працевлаштування, отримання необхідних довідок з медичних установ і надано роз'яснення щодо нарахування субсидій за травень 2017 року.

Крім цього, депутат прийняла ряд звернень зі скаргами на незадовільну роботу керуючої кампанії ТОВ «Сітісервіс-КР», за якими вже ведеться робота.

За останні місяці зріс відсоток вирішених звернень інгульчан

22 червня депутат Інгулецького райради Сергій Костомаха провів чергову зустріч з активістами Інгулецької районної організації громадського об'єднання "ЗА Рiдне МIСТО". Основна тема зустрічі - робота зі зверненнями жителів району. Як зауважив Сергій Володимирович, за останні місяці відсоток позитивно вирішених звернень зріс, і це - заслуга наших активістів.

Крім того, було розглянуто ряд конструктивних пропозицій щодо вирішення найбільш частих питань інгульчан.

Для вихованців шкільного табору виступили криворізькі артисти

«ЗА РІДНЕ МІСТО» і керівник Довгинцівського районного осередку Ігор Вовкозуб в порадували вихованців шкільного табору Криворізької педагогічної гімназії №24 захоплюючій концертною програмою за участю зразковою естрадно-циркової студії "Шапіто". Ігор Вовкозуб від імені депутата Криворізької міської ради, голови громадського об'єднання «ЗА РІДНЕ МІСТО» Ольги Бабенко побажав усім хлопцям незабутнього відпочинку та нових вражень.

Жителі приватного сектора скаржаться на проблеми з водою

8 червня керівник Довгинцівського районного осередку громадського об'єднання «ЗА РІДНЕ МІСТО» Ігор Вовкозуб провів зустріч з жителями приватного сектора вулиць Попова і Софіївська.

Серед питань, які були підняті на зустрічі - асфальтування доріг, в тому числі тих, по яких їздять маршрутки №№21 і 71, відновлення зовнішнього освітлення, встановлення дитячого ігрового майданчика в районі вулиці Попова 60А, і, одна з найбільших проблем мешканців приватного сектора - низький тиск і погана якість питної води.

По ряду питань жителям була надана консультація, питання прийняті в роботу.

По вулиці Матросова виконано капітальний ремонт дороги

 

Десять місяців тому на прийом до депутата Криворізької міськради Ользі Бабенко звернулася ініціативна група жителів вулиці Матросова з проханням посприяти в ремонті ділянки дороги від будинку №1 до будинку №67, яка багато років перебувала в аварійному стані. Для успішного вирішення даного питання главою «ЗА РІДНЕ МІСТО» була проведена величезна робота, і нарешті, в травні місяці капітальний ремонт дороги було виконано!

7 червня відбулася чергова зустріч мешканців вулиці Матросова з активістами Тернівської організації громадського об'єднання «ЗА РІДНЕ МІСТО», на якій люди передали через помічника депутата Тернівської райради Катерину Плотникову Подячний лист на ім'я Ольги Бабенко за вирішення їхніх багаторічної проблеми.