ЗА РІДНЕ МІСТО

Керуюча компанія не вважає аварійне ганок небезпечним для мешканців

 7 вересня відбувся позачерговий прийом депутата Саксаганського райради Олени Гузачевой, на якому представник «ЗА РІДНЕ МІСТО» обговорила з ініціативною групою мешканців однієї з багатоповерхівок шляхи вирішення їх проблеми - аварійний стан ганку одного з під'їздів будинку.

Справа в тому, що в даному під'їзді проживає багато людей похилого віку, яким стирчить з ганку арматура, обсипається штукатурка і опадає фрагменти бетонного покриття можуть заподіяти серйозні травми. Звернення до представників «Житлосервіс-КР», як це часто буває, не дало ніяких результатів.

Городяни готові своїми силами організувати ігровий майданчик для своїх дітей

22 червня керівник Довгинцівського районного осередку громадського об'єднання "ЗА РІДНЕ МІСТО" Ігор Вовкозуб провів зустріч з жителями вулиці Вакуленчука.

Однією з найбільш гострих проблем є постійні перепади напруги в мережі, тому місцеві жителі просять надати допомогу в заміні трансформатора в найближчій трансформаторної підстанції. Другим важливим питанням є відсутність дитячого майданчика - люди готові організувати її власними силами, складність полягає в оформленні дозвільних документів.

За цим, а також ряду інших комунальних питань жителям були надані консультації та прийнято колективні звернення.

Мешканці аварійного будинку багато років не можуть привернути увагу комунальників до своїх проблем

Депутат Інгулецького райради Сергій Костомаха і помічник депутата Сергій Бєловолов провели зустріч з мешканцями будинку 44 по вулиці Аврори.

Люди вже багато років безрезультатно звертаються до комунальних служб з вимогою виконати капітальний ремонт під'їзду та покрівлі, які знаходяться в аварійному стані і становлять загрозу безпеці мешканців.

З даного питання надані консультації та складено колективне звернення, за яким вже ведеться робота.

Представник Міськводоканалу відповіла на запитання мешканців Гданцівки

22 червня представники «ЗА РІДНЕ МІСТО» - депутат Центрально-міський райради Наталя Ярковская і помічники депутата Юлія Олійник та Віталій Саміленко провели виїзну зустріч з жителями вулиць Халтуріна, Алексєєнко, Берінга і Братиславської.

Жителі Гданцівки вкрай незадоволені станом внутрішньоквартальних доріг, багато з яких повністю зруйновані.

Ще одна проблема - винос водомірів з двору на вулицю. Для консультацій з даного питання була запрошена начальник Центрально-Міського відділення Міськводоканалу, яка відповіла на всі питання городян.

Жителі вулиці Едуарда Фукса отримали відповідь на колективне звернення

До депутата Покровського райради, члена депутатської групи «ЗА РІДНЕ МІСТО» Вадиму Година з колективним проханням про сприяння в санітарної обрізки дерев на прибудинковій території звернулися мешканці будинку № 20 по вулиці Едуарда Фукса. Відповідь на звернення городян чекати себе довго не змусив - вже сьогодні була проведена обрізка аварійного сухостою та омолодження дерев.

Представники «ЗА РІДНЕ МІСТО» побажали ветерану Другої світової здоров'я і довголіття

Сьогодні, в День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни, члени Довгинцівського районного осередку громадського об'єднання «ЗА РІДНЕ МІСТО» відвідали ветерана Другої світової війни, учасника бойових дій Ліберду Владислава Пилиповича.

Ветеран згадав воєнні роки - як в грудні 1944 року, він був покликаний в 13-й запасний піхотний полк, пройшов важкі бої з японцями в Маньчжурії і за перевалом Хинган. У його житті були важкі поранення, бойові нагороди і, звичайно ж, непередавана радість Перемоги!

Сьогодні майору Ліберде Владиславу Пилиповичу, який вже має праправнуків, 91 рік, але він сповнений бадьорості та оптимізму.

Вічна пам'ять і слава героям-визволителям!

22 червня, в День скорботи і вшанування пам'яті, в парку Залізничників в Долгінцевському районі відбулося покладання квітів до Братської могили підпільників і радянських воїнів.

Віддати данину пам'яті героям, які віддали свої життя за мир, свободу і незалежність рідної землі у Другій світовій, разом з сотнями криворіжців, до Вічного вогню прийшли члени та активісти громадського об'єднання «ЗА РІДНЕМІСТО».

Багато років минуло, але немає в Україні такого місця, немає такої сім'ї, де їй не довіряють у цей скорботний день гіркоту втрати, а не стримувати навертаються сльози, не говорять: «Пам'ятаємо!»

Жителі вулиці Лермонтова просять відновити дитячий майданчик

22 червня відбулась зустріч представників «ЗА РІДНЕ МІСТО» - депутата Центрально - Міського райради Наталії Ярковской і помічника депутата Юлії Олійник з мешканцями будинку №20 та прилеглих будинків по Лермонтова.

Найбільшу стурбованість людей викликає стан дитячого майданчика, більшість атракціонів якої зруйновано, а решта - в аварійному стані. Також на зустрічі порушувалися питання, пов'язані з утриманням будинку і прилеглої території в цілому.

По ряду питань були складені колективні звернення, за якими вже ведеться робота.

Представники «ЗА РІДНЕ МІСТО» вшанували пам'ять героїв-визволителів

 Сьогодні в Україні відзначають День пам'яті і скорботи про жертви Другої світової і всіх інших воїн, в яких наш народ відстоював свою свободу і незалежність.

Депутати Металургійного райради Фаіг Алієв і Ольга Рульова, їх помічники і активісти металургійної районної організації громадського об'єднання «ЗА РІДНЕ МІСТО» взяли участь в урочистих заходах та поклали квіти до меморіалу «Братська могила», де поховані 93 героя, загиблих в боях за визволення міста Кривого Рогу в лютому 1944 року.

 

Зустріч з представниками ОБСЄ

22 червня депутати Криворізької міської ради Геннадій Черствий і Дмитро Плакса, а також адвокат депутатів групи «ЗА РІДНЕ МІСТО» в суді Сергій Петрига та помічник депутата Ольги Бабенко, Людмила Лукінова, зустрілися з представники ОБСЄ для надання коментарів про ситуацію, що склалася в міській раді. В ході зустрічі представникам ОБСЄ була надана інформація про діяльність депутатів «ЗА РІДНЕ МІСТО», висловлена позиція організації щодо спроби відкликання депутатів.