ЗА РІДНЕ МІСТО

Вихованці спортивного клубу побували на екскурсії в авіаколеджі

21 червня представники «ЗА РІДНЕ МІСТО» - депутат Центрально- Міського райради Наталя Ярковская і помічник депутата Євген Омельченко організували для вихованців спортивного клубу «Тай пан» захоплюючу екскурсію в Криворізький коледж Національного авіаційного університету. Відвідавши авіаційно-технічну базу коледжу, хлопці дізналися деякі секрети пілотів і отримали відповіді на безліч своїх запитань.

 

Комунальні служби не вирішують більшості проблем городян

 21 червня плановий прийом громадян провів депутат Центрально-Міського райради Вадим Мірзоян.

 До депутата звернулися жителі району з цілим списком комунальних проблем, які потребують негайного вирішення - в одному з будинків по вулиці Мартіна Шимановського в аварійному стані знаходиться не тільки бомбосховище в підвалі, а й асфальтове покриття на прибудинковій території. Представник мешканців гуртожитку по вулиці Старовокзальної просить посприяти в терміновому ремонті каналізаційної системи, а голова ОСББ будинку по Українській - прискорити вирішення питання благоустрою прибудинкової території.

По кожному з питань надані роз'яснення та вже готуються депутатські звернення.

Керуючі компанії не залишають мешканцям верхніх поверхів надії на комфортне життя

20 червня відбувся плановий прийом депутата Тернівської райради Дениса Хотькіна - його провела помічник депутата Катерина Плотнікова.

Більшість звернулися до представника "ЗА Рiдне МIСТО" тернівчан обурені абсолютним бездіяльністю керуючої компанії «УЮТ-2011» в частині вирішення їх комунальних проблем. У багатоповерхових будинках вже не перший рік не ремонтується покрівля, внаслідок чого руйнуються квартири і псується майно мешканців верхніх поверхів, також зовсім відсутнє прибирання прибудинкових територій.

По всіх надійшли питань вже ведеться робота.

Представники "ЗА РІДНЕ МІСТО" регулярно проводять виїзні зустрічі з городянами

20 червня керівник Довгинцівського районного осередку "ЗА РІДНЕ МІСТО" Ігор Вовкозуб провів зустріч з жителями вулиць Баха і Сормовський.

Велика частина проблемних питань, озвучена на зустрічі, ставилася до комунальній сфері - необхідність будівництва централізованої каналізаційної системи і ремонту дорожнього покриття, відновити раніше діючу зупинку громадського транспорту по вул. Серафимовича.

 Також люди скаржаться на часті крадіжки особистого майна з гаражів, в зв'язку з чим просять ущільнити графік відвідування патрульними нарядами поліції вулиць приватного сектора в районі «Розвилка».

По ряду питань жителям була надана консультація, зібрані колективні звернення, питання прийняті в роботу.

Городяни просять облаштувати майданчики для збору сміття поза житлових дворів

 

   20 червня пройшов плановий прийом депутата Центрально - Міського райради Наталії Ярковской.

З настанням літа, все більшу стурбованість городян викликає розташування сміттєвих контейнерів в безпосередній близькості від житла - під впливом спеки харчові відходи виділяють стійкий неприємний запах. Мешканці кількох вулиць - в тому числі Української та Кобилянського, просять допомоги в облаштуванні майданчиків для сміття подалі від житлових будинків.

По всіх надійшли питань готуються депутатські звернення.

Депутати Покровського райради розповіли жителям району про роботу, проведену за їх зверненнями

18 червня депутати Покровського райради Дмитро Левченко та Вадим Година провели зустріч з жителями вулиць Ударна, Паризька, Ярошенко і Василя Скрипки. Городяни озвучили найактуальніші проблеми, що стосуються приватного сектора - зокрема, слабкий напір воли і поганий стан квартальних доріг. З питання ремонту дорожнього покриття жителями району раніше було написано колективне звернення на ім'я глави "ЗА Рiдне МIСТО" депутата Криворізької міськради Ольги Бабенко. Як повідомили на зустрічі наші депутати, завдяки зусиллям Ольги Володимирівни ремонт дороги внесений до бюджету міста на поточний рік.

Також представники "ЗА Рiдне МIСТО" відзвітували перед городянами про виконану за їх попереднім зверненням роботі.

Малюки Покровського району до літніх канікул готові!

 

18 червня представники "ЗА Рiдне МIСТО" - депутат Покровського райради Дмитро Левченко та помічник депутата Сергій Лисяк в черговий раз за колективним зверненням мешканців будинку номер 20 мікрорайону 7-й Зарічний завезли пісок на ігровий майданчик, ніж сильно зацікавили найменших мешканців двору.

Ряди об'єднання "ЗА Рiдне МIСТО" поповнюються активної і прогресивною молоддю

15 червня відбувся черговий прийом громадян депутата Покровського райради Вадима Години.

Жителі провулка Давидовського (сел. Бажанова) звернулися за допомогою в ліквідації стихійного звалища біля житлових будинків. Виїхавши на місце, депутат і місцеві жителі намітили варіант вирішення даної проблеми.

Також до депутата звернулася група молодих людей з бажанням поповнити ряди членів нашого громадського об'єднання, яке, на їхню думку - одна з небагатьох організацій, дійсно відстоює інтереси криворіжців і прагне зробити якісні зміни в багатьох сферах життя міста.

Все більше городян потребує якісних юридичних консультаціях

15 червня депутат Криворізької міськради Михайло Карий провів черговий прийом громадян. Інгульчани зверталися до представника "ЗА Рiдне МIСТО" як за допомогою у вирішенні комунальних проблем - таких як ремонт покрівлі та відновлення нормального водопостачання багатоповерхівок, так і за юридичними консультаціями. Таким чином, жителям району були надані консультації щодо процедур оформлення права власності, розірвання шлюбу з громадянином іншої країни і іншим.

Права неповнолітніх криворіжців допомагає захистити кваліфікований юрист

15 червня відбувся черговий плановий прийом голови громадського об'єднання "ЗА Рiдне МIСТО" депутата Криворізької міськради Ольги Бабенко.

Як говорить помічник депутата юрист Борис Олексійович Толстогузов, значно почастішали звернення городян з питань оформлення опікунства і майнових прав на неповнолітніх.

Так що, крім стали традиційними комунальних питань, Борис Олексійович розглянув кожну ситуацію і надав кваліфіковані консультації всім хто звернувся.