Терновской район

Сергій Кривошеїн провів плановий прийом громадян в Тернівському районі

На плановому прийомі депутата Тернівської райради від ВО «Батьківщина» Сергія Кривошеїна жителі району отримали консультації з цілого ряду соціальних, юридичних та комунальних питань. Зокрема, представником «ЗА РІДНЕ МIСТО» було прийнято колективне звернення від мешканців вулиці Калиновського зі скаргою на відсутність зовнішнього освітлення усієї вулиці.

У спортивному комплексі «Пiвнiчне сяйво» відбувся щорічний турнір з волейболу «Зустріч трьох поколінь»

12 травня в Тернівському районі у спортивному комплексі «Пiвнiчне сяйво» відбувся щорічний турнір з волейболу «Зустріч трьох поколінь». У змаганнях взяли участь як юні спортсмени, так і ветерани волейболу.

З привітальним словом до учасників виступила Ольга Бабенко, керівник депутатської групи ВО «Батьківщина» у Криворізькій міськраді, лідер громадської організації «ЗА РІДНЕ MICTO». У своєму виступі вона побажала учасникам змагань чесної боротьби і удачі, а гостям - яскравих і незабутніх вражень. Також Ольга Бабенко провела нагородження переможців.

Колективне звернення до Сергія Кривошеїна не лишилось без відповіді

Колективне звернення батьків вихованців дитячого садочка №239 до депутата Тернівської райради від ВО «Батьківщина» Сергія Кривошеїна не лишилось без відповіді.

За сприяння представника «ЗА РІДНЕ МIСТО» на ігровий майданчик був завезений пісок, з якого радісні діти одразу взялися будувати замки і ліпити пасочки.

Денис Хотькін і активісти "ЗА РІДНЕ МIСТО" пройшли маршем до братської могили по вулиці Івана Сірка

9 травня, з нагоди святкування річниці Великої Перемоги, депутат Тернівської ради від ВО «Батьківщина» Денис Хотькін і активісти районної організації "ЗА РІДНЕ МIСТО", разом з тисячами мешканців району, пройшли маршем від Тернівського виконкому до братської могили по вулиці Івана Сірка. Учасники маршу вшанували пам'ять воїнів, загиблих під час Другої світової війни, хвилиною мовчання та поклали квіти до Братської могили.

Депутат Тернівської ради від ВО «Батьківщина» Леся Стрембицька і помічники депутата вшанували пам'ять жертвам нацизму покладанням квітів до стели «На лінії вогню» по вулиці Сергія Колачевського.

Городяни впевнені в тому, що для вирішення їхніх питань буде зроблено все можливе

Звертаючись на прийом до депутата Криворізької міськради від ВО «Батьківщина» Ольги Бабенко, мешканці міста впевнені в тому, що для вирішення їхніх питань буде зроблено все можливе. Підтвердження тому - все більша кількість колективних звернень, ініціаторами яких виступають мешканці, які отримали раніше від голови «ЗА РІДНЕ МIСТО» допомогу у вирішенні своїх проблем.

3 травня на плановий прийом депутата звернулися представники більш ніж 200 тернівчан, які просять провести капітальний ремонт підвісного мосту в ботанічному саду зважаючи на його аварійний стан. Також кілька колективних звернень надійшло від мешканців багатоповерхівок, які потребують проведення ремонтів покрівель, під'їздів та комунікацій.

«ЗА РIДНЕ МIСТО» продовжує радувати соціально незахищених жителів міста

Громадське об'єднання «ЗА Рiдне МIСТО» продовжує радувати пенсіонерів і соціально незахищених жителів міста безкоштовною періодичною літературою.

3 травня представники Тернівської районної організації доставили адресатам чергову партію свіжих газет. Люди висловлюють щиру вдячність голові «ЗА РIДНЕ МIСТО» депутату Криворізької міськради від ВО «Батьківщина» Ользі Бабенко за можливість завжди залишатися в курсі останніх новин в Україні та світі.

Виконано ремонт зовнішнього освітлення по вул. Самотічна

На одному з планових прийомів до депутата Криворізької міськради від ВО «Батьківщина» Ольги Бабенко звернулись батьки учнів Криворізької музичної школи №10 з проханням допомогти відновити освітлення по вулиці Самотічній, де розташована школа.

Станом на 23 квітня необхідні ремонтні роботи виконані і вперше за останні півроку вулиця Самотічна знову яскраво освітлена.

Фінал районних спортивних ігор з волейболу в Тернівському районі

4 квітня в школі № 110 відбувся фінал районних спортивних ігор з волейболу серед юнаків загальноосвітніх шкіл Тернівського району «Олімпійські надії». Як і в попередні роки, підтримку в проведенні змагань зробило громадське об'єднання «ЗА РІДНЕ МІСТО».

Звання чемпіонів турніру 2018 року завоювала команда СШ № 117, II місце дісталося команді СШ № 61, а III місце - юнакам з СШ № 110. Кращим гравцем змагань визнано учня школи №117 Кондратюка Ростислава. Учасників змагань, серед інших, привітала представник «ЗА РІДНЕ МІСТО» Катерина Плотнікова - помічник депутата Тернівської райради від ВО «Батьківщина» Дениса Хотькіна.

Переможці та призери змагань були нагороджені кубками, медалями та грамотами.

Проведено прийом громадян в Тернівському районі

Помічник депутата Тернівської райради від ВО «Батьківщина» Дениса Хотькіна Катерина Плотнікова провела черговий прийом громадян. Від жителів вулиці Карбишева була прийнята скарга на відсутність зовнішнього освітлення між дитячим садком №239 і будинками №№ 7 та 8. За словами заявників, кілька місцевих жителів на даній ділянці вулиці у вечірній час отримали травми кінцівок.

Також представник «ЗА РIДНЕ МIСТО» надала тернівчанам ряд консультацій з комунальних та соціальних питань, серед яких: пільги «дітям війни», оформлення спадщини, неякісне прибирання прибудинкових територій та інші.

Тернівчанам доставлена безкоштовна періодика

Відпочиваючим денного відділення Територіального центру соціального обслуговування в Тернівському районі надалась чергова можливість ознайомитися з останніми новинами в Україні та світі, а також урізноманітнити дозвілля читанням свіжих газет.

В рамках проекту, ініційованого керівником громадського об'єднання «ЗА РІДНЕ МІСТО» депутатом Криворізької міськради від ВО «Батьківщина» Ольгою Бабенко, активісти Тернівської організації організували доставку періодичної пізнавальної літератури в районний територіальний центр.