Терновской район

Депутат Криворізької міськради Михайло Карий проводить зустрічі в селищах Кривого Рогу

24 червня депутат Михайло Карий зустрівся з виборцями селища Чапаєвка, Тернівської район. Жителів селища хвилюють питання: встановлення дитячого майданчика у дворі будинку по вул. Цандера 13, ремонт аварійного стовпа освітлення і установки світильників, а також відсипання вулиць Аросьева і Поліської зрізом асфальту. Надзвичайно важливим, особливо в літній період, є питання ремонту водопроводу. З даного питання відразу ж були проведені переговори з міськводоканалом, інші питання - прийняті в роботу.

Керуючі компанії не залишають мешканцям верхніх поверхів надії на комфортне життя

20 червня відбувся плановий прийом депутата Тернівської райради Дениса Хотькіна - його провела помічник депутата Катерина Плотнікова.

Більшість звернулися до представника "ЗА Рiдне МIСТО" тернівчан обурені абсолютним бездіяльністю керуючої компанії «УЮТ-2011» в частині вирішення їх комунальних проблем. У багатоповерхових будинках вже не перший рік не ремонтується покрівля, внаслідок чого руйнуються квартири і псується майно мешканців верхніх поверхів, також зовсім відсутнє прибирання прибудинкових територій.

По всіх надійшли питань вже ведеться робота.

«ЗА РІДНЕ МІСТО» регулярно допомагає тим, хто цього потребує

Депутати Тернівського райради Сергій Кривошеїн, Денис Хотькін і активісти Тернівської районної організації «ЗА РІДНЕ МІСТО» зібрали і передали в Центр соціальної служби сім'ї, дітей та молоді в Тернівському районі гуманітарну допомогу для соціально незахищених категорій населення дитячу і дорослу одяг.

Депутати та активісти "ЗА Рiдне МIСТО" вшанували пам'ять полеглих героїв АТО

14 червня, з нагоди Дня вшанування учасників антитерористичної операції на сході України, заступник голови Тернівської райради Ірина Брількова, заступник голови Саксаганського райради Ігор Кріворотній, помічник депутата Тернівської райради Катерина Плотнікова та активісти громадської організації "ЗА Рiдне МIСТО" взяли участь в урочистому покладанні квітів до пам'ятника загиблим героям-криворіжцям.

По вулиці Матросова виконано капітальний ремонт дороги

 

Десять місяців тому на прийом до депутата Криворізької міськради Ользі Бабенко звернулася ініціативна група жителів вулиці Матросова з проханням посприяти в ремонті ділянки дороги від будинку №1 до будинку №67, яка багато років перебувала в аварійному стані. Для успішного вирішення даного питання главою «ЗА РІДНЕ МІСТО» була проведена величезна робота, і нарешті, в травні місяці капітальний ремонт дороги було виконано!

7 червня відбулася чергова зустріч мешканців вулиці Матросова з активістами Тернівської організації громадського об'єднання «ЗА РІДНЕ МІСТО», на якій люди передали через помічника депутата Тернівської райради Катерину Плотникову Подячний лист на ім'я Ольги Бабенко за вирішення їхніх багаторічної проблеми.

Відвідувачі ботанічного саду бояться ходити по підвісному мосту

8 червня відбувся черговий плановий прийом депутата Криворізької міськради глави "ЗА Рiдне МIСТО" Ольги Бабенко - його провів помічник депутата Толстогузов Борис Олексійович. В ході проведеного прийому в роботу був прийнятий цілий ряд комунальних питань, серед яких - необхідність проведення капітального ремонту підвісного моста в Міському ботанічному саду, аварійний стан дахів і під'їздів в багатоповерхових будинках і несумлінне виконання керуючими компаніями своїх зобов'язань перед мешканцями.

Також кваліфікований юрист надав консультації та надав реальну допомогу у вирішенні деяких соціальних питань.

Представники старшого покоління підтримали багато ініціатив глави "ЗА Рiдне МIСТО" Ольги Бабенко

6 червня помічник депутата Тернівської райради Катерина Плотнікова відвідала концерт, проведений в районному територіальному центрі обслуговування пенсіонерів з нагоди свята Святої Трійці.

Представник "ЗА Рiдне МIСТО" поспілкувалася з відпочиваючими центру, обговорила важливі для старшого покоління криворіжців питання, розповіла про діяльність та плани подальшої роботи нашого об'єднання. В рамках виконання програми глави "ЗА Рiдне МIСТО" депутата Криворізької міськради Ольги Бабенко, помічник депутата залишила для відпочиваючих Територіального центру кілька комплектів свіжої періодичної літератури.

Оновлена майданчик на Даманском чекає маленьких відвідувачів

 

Депутат Тернівського райради Денис Хотькін і активісти Тернівської організації громадського об'єднання "ЗА Рiдне МIСТО" виконали ще одне колективне звернення - провели благоустрій дитячого майданчика по вулиці Генерала Головко. До робіт по ремонту і фарбування атракціонів з радістю приєдналися і жителі району - батьки хлопців, які проводять на ігровому майданчику у сонячних годин весь вільний час.

Керуюча компанія продовжує ігнорувати звернення абонентів

Суть більшості звернень, з якими на прийом депутата Тернівської райради Дениса Хотькіна прийшли жителі району, зводилася до незадовільну роботу ТОВ «УЮТ-2011». Внаслідок невиконання керуючою компанією своїх зобов'язань перед абонентами житло людей знаходиться в жалюгідному стані - аварійні покрівлі і протікають міжпанельні шви, невпорядковані двори ...

Також представник «ЗА РІДНЕ МІСТО» розглянув колективну скаргу мешканців вулиці Юона на слабкий напір води. По всіх надійшли питань ведеться робота.

Представник «ЗА РІДНЕ МІСТО» привітав медсестер з професійним святом

12 травня депутат Тернівської районної у місті ради Денис Хотькін від імені всього громадського об'єднання «ЗА РІДНЕ МІСТО» привітав співробітниць комунального закладу «Криворізька міська лікарня №14» з їх професійним святом - Всесвітнім Днем медсестри. Депутат побажав жінкам здоров'я і оптимізму, сімейного благополуччя і достатку, і в знак вдячності за такий нелегкий труд, представникам всіх структурних підрозділів лікарні були вручені Подяки.