Новини

ОСТАТОЧНА ПЕРЕМОГА В СУДІ. "ВІДГУК" ДЕПУТАТІВ ВИЯВИВСЯ фейк

Сьогодні Дзерджінскій райсуд Кривого Рогу прийняв очікуване рішення про визнання незаконними дії ТВК м.Кривий Ріг про так званому "відкликання" депутатів міської ради від громадської організації "За рідне місто" Ольги БАБЕНКО і Геннадія черствий.

Суддя Литвиненко Н. А. заявив, що члени ТВК не мали права звертатися до кого-небудь з приводу "відкликання", оскільки для цього немає ніяких підстав.

Дії посадових осіб ТВК - це перевищення повноважень, прийняття завідомо неправових політизованих рішень, нанесення збитків державному бюджету. Суд встановив, що з ТВК повинні бути затребувані судові витрати.

Таким чином, вся історія з "відкликанням" депутатів від ГО "За рідне місто" виявилася фейк. І за цей фейк платити доведеться простим громадянам з наших податків.

Керуюча компанія не вважає аварійне ганок небезпечним для мешканців

 7 вересня відбувся позачерговий прийом депутата Саксаганського райради Олени Гузачевой, на якому представник «ЗА РІДНЕ МІСТО» обговорила з ініціативною групою мешканців однієї з багатоповерхівок шляхи вирішення їх проблеми - аварійний стан ганку одного з під'їздів будинку.

Справа в тому, що в даному під'їзді проживає багато людей похилого віку, яким стирчить з ганку арматура, обсипається штукатурка і опадає фрагменти бетонного покриття можуть заподіяти серйозні травми. Звернення до представників «Житлосервіс-КР», як це часто буває, не дало ніяких результатів.

Підтримка людей з особливими потребами займає особливе місце в роботі «ЗА РІДНЕ МІСТО» і його голови Ольги Бабенко

Незважаючи на театр абсурду, що розігрався останнім часом навколо депутатської групи «ЗА РІДНЕ МІСТО», наші депутати, як і раніше працюють, і як би це не дратувало деяких їхніх колег, - як і раніше приймають рішення виключно в інтересах криворіжців.

На сьогоднішньому засіданні сесії Кріворожсого міськради депутати «ЗА РІДНЕ МІСТО» підтримали архіважливе рішення - про соціальну підтримку жителів міста з особливими потребами; а це - 32,5 тисяч криворіжців, 2 з половиною тисячі з яких - діти.

Інгульчани просять спиляти сухостій на прибудинкових територіях

26 червня Сергія Бєловолов - помічник депутата Інгулецького райради Сергія костомахи провів прийом громадян.

Жителі вулиці Панаса Мирного просять сприяння в омолодження дерев на прибудинкових територіях - величезні сухі гілки ламають дахи та балкони житлових будинків.

Також представник "ЗА Рiдне МIСТО" надав ряд консультацій з питань працевлаштування та отримання матеріальної допомоги.

Військовий історик розповів старшокласникам про звільнення Кривого Рогу від фашистів

Військовий історик розповів старшокласникам про звільнення Кривого Рогу від фашистів.

До Дня визволення міста Кривого Рогу від фашистських загарбників членами Довгинцівського районного осередку «ЗА РІДНЕ МІСТО» в загальноосвітній школі №94 було організовано відкритий урок із залученням військового історика - капітана другого рангу у відставці Білоненко Олександра Олеговича.

Військові моряки розповів учням старших класів багато цікавих фактів про проведення 3-м і 4-м Українськими фронтами Никопольско-Криворізької наступальної операції, в результаті якій 22 лютого 1944 року о 16:00 Кривий Ріг був повністю звільнений від фашистських окупантів.

Суд виніс рішення на користь депутатів від організації «ЗА РІДНЕ МІСТО»

Кожен раз, коли групка інтриганів вирішить переступити закон і змусити його служити своїм корисливим цілям, справедливість ми будемо відновлювати в суді. Україна - правова європейська держава, а Кривий Ріг - його невід'ємна частина! І чим швидше місцеві псевдо-демократи це усвідомлять, тим раніше в наше місто прийдуть стабільність і процвітання.

Депутат Криворізької міськради Михайло Карий проводить зустрічі в селищах Кривого Рогу

24 червня депутат Михайло Карий зустрівся з виборцями селища Чапаєвка, Тернівської район. Жителів селища хвилюють питання: встановлення дитячого майданчика у дворі будинку по вул. Цандера 13, ремонт аварійного стовпа освітлення і установки світильників, а також відсипання вулиць Аросьева і Поліської зрізом асфальту. Надзвичайно важливим, особливо в літній період, є питання ремонту водопроводу. З даного питання відразу ж були проведені переговори з міськводоканалом, інші питання - прийняті в роботу.

Управу на комунальників городяни шукають в депутатських приймалень

23 червня депутат Металургійного районного в місті ради Рулева Ольга Борисівна провела прийом громадян.

Жителям району були надані консультації з питань працевлаштування, отримання необхідних довідок з медичних установ і надано роз'яснення щодо нарахування субсидій за травень 2017 року.

Крім цього, депутат прийняла ряд звернень зі скаргами на незадовільну роботу керуючої кампанії ТОВ «Сітісервіс-КР», за якими вже ведеться робота.

Системна робота команди «За рідне місто»

23 червня в приміщенні міської організації «ЗА РІДНЕ МІСТО» відбулася нарада з керівниками районних організацій, депутатами міської ради. На нараді були підведені підсумки роботи організації за червень і намічені плани на липень.

За останні місяці зріс відсоток вирішених звернень інгульчан

22 червня депутат Інгулецького райради Сергій Костомаха провів чергову зустріч з активістами Інгулецької районної організації громадського об'єднання "ЗА Рiдне МIСТО". Основна тема зустрічі - робота зі зверненнями жителів району. Як зауважив Сергій Володимирович, за останні місяці відсоток позитивно вирішених звернень зріс, і це - заслуга наших активістів.

Крім того, було розглянуто ряд конструктивних пропозицій щодо вирішення найбільш частих питань інгульчан.