25.03 8 років тому

«Олімпійські надії» завершилися перемогою команди школи № 45.

24 березня в Тернівському районі на базі Криворізької загальноосвітньої школи № 110 відбувся фінал районних спортивних ігор з волейболу «Олімпійські надії» серед юнаків загальноосвітніх шкіл Тернівського району.

За підсумками відбіркових турів, в яких взяло участь 18 шкільних команд Тернівського району (180 юнаків), право на участь у фінальних змаганнях вибороли лише 4 команди - загальноосвітніх шкіл № 45, № 48, № 61 та № 116. За результатами зустрічей команд, впевнену перемогу здобула команда школи № 45, друге місце зайняла команда школи № 116, а третє - команда школи № 61.

Учасників змагань і переможців привітала депутат Криворізької міської ради, голова громадського об'єднання «За рідне місто» Ольга Бабенко і вручила команді переможців і призерам змагань кубок і волейбольні м'ячі.

Після закінчення змагань, всіх учасників і уболівальників порадували своїми виступами учні 5-х класів школи № 110 та юна гімнастка - вихованка відділення художньої гімнастики СК «Північне сяйво» Софія Сіренко.

Організатором заходу виступив комітет з фізичної культури і спорту виконкому Тернівської районної у місті ради за фінансової підтримки громадського об'єднання «За рідне місто» та особисто його лідера Ольги Бабенко.