депутат горсовета

Ольга Бабенко провела ряд зустрічей з окружними партійними організаціями

22 червня Ольга Бабенко, перший заступник керівника Криворізької міської організації ВО «Батьківщина», провела ряд зустрічей з окружними партійними організаціями.

На зустрічах Ольга Бабенко ознайомила присутніх з основними тезами форуму Юлії Тимошенко «Новий курс України», позначила цілі і завдання на найближчий період.

В даних заходах взяли участь депутати районних рад, керівники окружних партійний організацій, активісти.

День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни

Дорогі земляки!

Сьогодні - річниця одного з найтрагічніших подій нашої історії - початку Великої Вітчизняної війни. Цей день став Днем пам'яті і скорботи, коли всі ми згадуємо про своїх рідних і близьких, які загинули на полі бою, зниклих без вісті, закатованих у концтаборах ... Жертвами тієї жахливої трагедії, за оцінками істориків, стали близько десяти мільйонів українців - біда не оминула практично жодну сім'ю.

Нехай цей день щорічно нагадує нам про те, до чого призводить відсутність таких людських цінностей як повага, терпимість і толерантність.

Нескінченна вдячність і вічна пам'ять нашим предкам!

Багато людей, що звернулися на прийом Ольги Бабенко висловлюють своє негативне ставлення до медреформи

Багато людей, що звернулися на плановий прийом депутата Криворізької міськради від ВО «Батьківщина» Ольги Бабенко висловлюють своє різко негативне ставлення до прийнятої в Україні медичної реформи. У людей паніка - вони щодня стикаються з ситуаціями, коли необхідна їм медична допомога не надається, в лікарнях немає профільних фахівців і простих медикаментів, катастрофічно не вистачає ліжок в стаціонарах. Мешканці міста всерйоз побоюються, що медицина в нашій країні повністю померла та лікування вони більше не отримають.

Відбулося урочисте закриття 8-го Всеукраїнського фестивалю народної творчості «Червона калина»

Сьогодні на сцені криворізького театру ім Т.Г. Шевченка відбулося урочисте закриття 8-го Всеукраїнського фестивалю народної творчості «Червона калина».

Цього року своїми талантами з глядачами, а також з членами журі поділилися сольні виконавці та фольклорні колективи з 19-ти регіонів України. Та зі слів голови журі - професора Інституту мистецтв Київського національного університету культури і мистецтв Петра Андрійчука, виділити кращих виконавців виявилося завданням дуже непростий.

Щороку цей конкурс «запалює» нових «зірочок». Цього разу сім творчих колективів отримали офіційне запрошення до м. Київ на зйомку передачі «Фольк-music» в Національну громадську телерадіокомпанію України від її ведучої - Народної артистки України Оксани Пекун.

Сплачувати комунальні послуги за діючими тарифами і при цьому не померти з голоду - завдання не з легких

Сплачувати комунальні послуги за діючими тарифами і при цьому не померти з голоду - завдання не з легких. І якщо далеко не всі сім'ї, де працюють дві людини, можуть собі дозволити вносити платежі без затримок, то про соціально незахищених городян і пенсіонерів і говорити нема чого. Практично всі вони «трималися на плаву» завдяки субсидіям, але з прийняттям нових правил їх нарахування, більшість може втратити і цю допомогу. Депутат Криворізької міськради від ВО «Батьківщина» Ольга Бабенко на проведеному сьогодні прийомі громадян вислухала не один десяток схожих історій. Люди просто у відчаї - чим платити за комунальні блага вони не уявляють.

В Довгинцівському районі відбувся міський фестиваль «Мирне небо - 2018»

В Довгинцівському районі відбувся щорічний міський фестиваль повітряних зміїв «Мирне небо - 2018», який вже традиційно пройшов за підтримки громадського об'єднання «ЗА РІДНЕ МІСТО».

На заході, приуроченому до Дня захисту дітей, в якості почесного гостя була присутня Ольга Бабенко - керівник депутатської групи ВО «Батьківщина» в Криворізькій міськраді, голова «ЗА РІДНЕ МІСТО». Ольга Володимирівна привітала всіх дітей зі святом і початком літніх канікул, побажала всім гарного відпочинку і яскравих вражень, а учасникам змагань - удачі в досягненні поставлених цілей.

30 травня відбулася зустріч Ольги Бабенко з активом організації

30 травня відбулася зустріч керівника депутатської групи ВО «Батьківщина» в Криворізькій міській раді Ольги Бабенко з активом Центрально-Міської районної організації.

На зустрічі Ольга Бабенко ознайомила присутніх зі стратегічними цілями та завданнями.

У Територіальному центрі соціального обслуговування Центрально-Міського району був організований святковий концерт

Напередодні Дня міста членами ВО «Батьківщина» в Територіальному центрі соціального обслуговування Центрально-Міського району був організований святковий концерт.

Серед почесних гостей була присутня керівник депутатської групи ВО «Батьківщина» в Криворізькій міськраді, голова громадського об'єднання «ЗА РІДНЕ МІСТО» Ольга Бабенко. Вітаючи присутніх, Ольга Володимирівна подякувала старше покоління криворіжців за створення інфраструктури нашого міста та за багаторічну працю заради його процвітання.

Відомі в нашому місті виконавці - Геннадій та Людмила Васюта, Тимур Сюткін та Олександр Кокарев подарували відпочиваючим і персоналу Територіального центру масу позитивних емоцій та гарний настрій.

У Центрально-Міському районі пройшов черговий прийом депутата Михайла Карого

18 травня в Центрально-Міському районі пройшов черговий прийом депутата Криворізької міськради від ВО «Батьківщина» Михайла Карого. Серед інших, до представника «ЗА РІДНЕ МІСТО» звернулися мешканці вулиці Курячого з проханням вжити заходів для стабілізації напруги в електромережі. За словами заявників, постійні його перепади виводять з ладу дорогу побутову техніку.

Також депутат надав консультації щодо ряду комунальних і соціальних питань, зокрема, щодо нарахування пільгової пенсії та оформлення групи інвалідності.

Мешканці багатоповерхівок побоюються, що через повне ігнорування домоуправителя їх будинки стануть непридатними для проживання

Величезна кількість мешканців багатоповерхівок всерйоз побоюються, що через повне ігнорування домоуправітелем комунальної проблематики, їх будинки незабаром стануть непридатними для проживання. Мешканці міста, які звернулися на сьогоднішній прийом голови депутатської групи ВО «Батьківщина» в Криворізькій міськраді Ольги Бабенко, кажуть, що протягом довгих років не можуть «достукатися» до керівників підприємств, і що робити далі - просто не уявляють.