депутат

Представники «ЗА РІДНЕ МІСТО» провели звітну зустріч в селищі Бєляєво

4 квітня в селищі Бєляєво, депутат Криворізької міськради Михайло Карий, депутат Покровського райради Вадимом Година і керівник Покровської організації «ЗА РІДНЕ МІСТО» Антон Чирва відзвітували перед жителями селища Бєляєво про виконану роботу.

 

Завдяки сприянню наших депутатів, налагоджено транспортне сполучення селища з містом - з грудня 2016 запущений новий автобусний маршрут №34 (сел. Бєляєво - сел. Горький), і тепер маленьким жителям Бєляєво, які відвідують школу і дитячий сад по вулиці Електрозаводська не доводиться добиратися туди пішки. Також частково відремонтована дорога - для чого нашими було завезено понад 20 машин зрізу асфальту і засипано ями, замінені засувки подачі води, а в зимовий період проводилася регулярна розчищення доріг від снігу.

 

Інформаційні намети «ЗА РІДНЕ МІСТО» працюють щодня

Незважаючи на вихідний день, у всіх районах міста працювали відкриті приймальні «ЗА РІДНЕ МІСТО», в яких наші представники активно допомагали городянам у вирішенні їхніх питань - давали роз'яснення, консультували, збирали звернення до депутатів. Сьогодні виїзні прийоми громадян провели: депутат Довгинцівського райради Андрій Клименко, депутат Металургійного райради Ольга Рульова, депутати Саксаганського райради Олена Гузачева і Володимир Хотькін, а також помічники депутатів і волонтери організації.

"ЗА Рiдне МIСТО" добре знають в кожному районі!

Сьогодні у відкритих прийомних "ЗА Рiдне МIСТО" було людно - городяни виявляли щиру радість від появи на вулицях наших інформаційних наметів, дякували представників об'єднання за допомогу у вирішенні своїх попередніх звернень, і, звичайно, приходили з новими проблемами.

 

30 березня для жителів міста працювало 8 інформаційних наметів "ЗА Рiдне МIСТО" і 2 мобільні групи, виїзні прийоми провели: депутат Криворізької міськради Дмитро Плакса, депутат Саксаганського райради Олена Гузачева, депутат Покровського райради Сергій Біленко, депутат Інгулецького райради Сергій Костомаха і депутат Центрально- міського райради Наталя Ярковская.